Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Z hliníkové pergoly zimní zahrada

pergolacernaPořídili jste si v minulosti hliníkovou pergolu a nyní uvažujete o celém jejím zasklení? Dejte hliníkové pergole nový kabát v podobě hliníkové zimní zahrady.

Luxus jménem zimní zahrada

tn zoom obrazek 653Zimní zahrada nemusí sloužit pouze k přezimovaní teplomilných rostlin. Jsou oblíbené především kvůli rozšíření obytného prostoru, ve kterém můžeme trávit svůj volný čas s rodinou, relaxovat u kávy nebo se setkávat s přáteli.

V zimní zahradě můžete zažít spoustu rodinných zážitků

zimni zahrady slide1 novyZimní zahrada je již desetiletí využívána mnoha způsoby. Někdo využívá zimní zahradu pro odpočinek a relaxaci, někdo využil zimní zahradu pro zastřešení bazénu, jiný v ní pěstuje cizokrajné rostliny a nechává přezimovat květiny.

Zimní zahrady se stávají součástí téměř každé novostavby

tn zoom obrazek 649Postavili jste si svůj vysněný domov a řešíte, jak si ho ještě více zvelebit? Doporučujeme k němu přistavět dokonalou zimní zahradu, která vám bude sloužit jak k odpočinku po namáhavém dni, tak k pěstování vašich teplomilných rostlin, které by v krutém mrazu neměli šanci přežít.

Chcete darovat nevšední dárek? Zimní zahrada je skvělou volbou.

jidelnaVánoce už jsou skoro za dveřmi a vy nemáte vymyšlený rodinný dárek pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip, a tím je zimní zahrada k vaší pergole, která udělá radost celé rodině.