Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Jedinečná zimní zahrada z hliníku

tn zoom obrazek 660Pokud toužíte po uzavření a rozšíření své hliníkové pergoly, máme pro vás skvělý tip. Zimní zahrady z hliníku, díky které budete mít obytný prostor navíc.

Hliníková zimní zahrada lze zhotovit i v době karantény

tn zoom obrazek 642Užíváte si krásné jarní počasí pod svou pergolou a přemýšlíte jak ji ještě zdokonalit, abyste mohli trávit čas na své terase i v chladnějších měsících?

Hliníková zimní zahrada s montáží zdarma po celé České republice

tn zoom obrazek 643Už se nemůžete dočkat, až nás teplé sluneční paprsky vyženou ven z domovů a my se budeme opět kochat pohledem do své krásné zahrady? Můžete si tyto chvíle užívat již dnes.

Kompletní hliníková zimní zahrada zhotovená do 3 týdnů od objednání

tn zoom obrazek 647Zimní zahrady se stávají čím dál víc oblíbenějšími. Získáte tím nový prostor, který budete moci využívat jak v létě, tak v zimě. Zimní zahradu využije celá rodina, můžete v ní například pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovali.

Stylová zimní zahrada

tn zoom obrazek 645Sníte o kusu přírody přímo u Vás doma? Chybí Vám v zimě možnost posedět mezi rozkvetlými květinami či keři? Jste vášnivým pěstitelem exotických rostlin, ale nemáte na svoji zálibu vyhovující prostory?