Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Pořiďte své rodině skvělý vánoční dárek. Hliníková zimní zahrada vám poskytne celou řadu výhod a možností.

IMG 20190626 175522Vánoce se kvapem blíží a vy pořad přemýšlíte, čím udělat radost nebo překvapit vaši rodinu? Jednou z možností, která je mimochodem opravdu skvělá, je pořídit si hliníkovou zimní zahradu.

Hliníková zimní zahrada vám prodlouží léto

zimní zahrada 3Léto je pomalu za svým vrcholem a co si budeme povídat, večery začínají být poněkud chladnější, než tomu bylo v červnu a červenci. To však nemusí být důvod, proč opouštět vaši terasu a neužívat si vaši večerní zahradu.

Historie zimních zahrad – část 2

nová ZZV minulém článku jsme se dozvěděli něco o tom, kdy a proč se začaly stavět oranžérie a zimní zahrady. Dnes se podíváme na jejich další využití, a jaké nabízíme zimní zahrady v dnešní době.

Sezonní hliníkové zimní zahrady

tn zoom obrazek 660Sezonní hliníkové zimní zahrady vyrábíme na zakázku dle přání našich zákazníků. Hliníkové zimní zahrady zatraktivní celkový vzhled vašeho domova. Jsou vhodné pro využití jako je letní jídelna, relaxační prostor pro rodinu, malá botanická zahrada nebo prostor pro setkávání s přáteli.

Historie zimních zahrad – část 1

tn zoom obrazek 644Ranní sluníčko na jaře nemá takovou sílu, abychom si mohli posedět venku u snídaně s vonící kávou nebo dobrým čajem. Ale v takové zimní zahradě můžeme nasávat sluneční paprsky a energii, která nás bude pohánět po zbytek celého dne.