Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Věnujte rodině dárkový poukaz na zimní zahradu

tn zoom obrazek 647Letos by to k Vánocům chtělo vymyslet něco originálního až netradičního. Pro co se ale rozhodnout, aby pod stromečkem byla spokojená celá rodina? A aby dárek udělal radost každému? Něco, co bude praktické a užitečné. Máme pro vás ideální tip na vánoční dárek, a tím je hliníková zimní zahrada od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Zimní zahradu můžete využít i v zimě

hliníková zimní zahradaV létě jste plnými doušky využívali pobyt venku pod svou novou hliníkovou pergolou a rádi byste v tom pokračovali i v chladnějších měsících? Celou zimu se můžete kochat pohledem do své zasněžené zahrady a přitom být v příjemném teple.

Moderní zimní zahrada vám rozšíří obytný prostor

jidelnaProsluněná zimní zahrada se stává více a více oblíbeným produktem u rodinných domů. Dnešní zimní zahrady dokáží rozšířit obytný prostor, opravdu můžete získat prosklenou místnost navíc, kterou můžete využívat podle svého vkusu.

Zimní zahrady v historii

nová ZZRádi byste si ke stávající pergole pořídili ještě zimní zahradu? Tak právě vám je věnován tento článek, ve kterém se dozvíte něco z historie zimních zahrad a jejich současným využitím.

Elegantní zimní zahrada od nás

zimní zahrada 3Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí elegantní a praktické zimní zahrady z hliníkových profilů k vaší spokojenosti. Nastíníme vám, proč se vyplatí investovat své finance do zimní zahrady. Zimní zahradu oceníte v jakémkoliv počasí.