Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Elegantní zimní zahrada od nás

zimní zahrada 3Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí elegantní a praktické zimní zahrady z hliníkových profilů k vaší spokojenosti. Nastíníme vám, proč se vyplatí investovat své finance do zimní zahrady. Zimní zahradu oceníte v jakémkoliv počasí.

Zimní zahrada poslouží dobře v zimě i v létě

tn zoom obrazek 665Zimní zahrada dokáže vytvořit na vaši zahradě estetický, ale především praktický prvek, který bude s chutí využívat celá rodina. Zimní zahradu můžete využívat buď sezónně, nebo celoročně pro pěstování exotických a teplomilných rostlin.

Hliníková pergola a zimní zahrada k sobě pasují

zimni-zahrada-hnedaZimní zahrady začaly být v povědomí lidí již v 17. století, kdy sloužili pro celoroční pěstování pomerančovníků. Měli pevné zděné stěny s velkými okny, kde se topilo, aby se tam stále udržovalo příjemné klima pro rostliny. Pěstovat pomerančovníky mohli jen lidé z vyšší společnosti a šlechta, protože to byla velmi nákladná investice.

Zimní zahrada v různých dekorech

tn zoom obrazek 642Dopřejte si posezení s přáteli na své zahradě za každého počasí. I v letních měsících vás může překvapit chladné počasí, okolo 16 stupňů nebo nečekaná přeháňka a vy se budete chtít před počasím schovat.

Hlavní výhody zimní zahrady

zimni zahradaZimní zahrada vám dokáže poskytnout ideální úkryt, když venku zrovna nevládne příjemné počasí. Zimní zahradu můžeme přistavět k hliníkové pergole a vy tak můžete trávit svůj volný čas v blízkém kontaktu s přírodou.