Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Vánoční svátky můžete strávit v útulné zimní zahradě

tn zoom obrazek 644Investujte našetřené peníze do zimní zahrady z hliníku a užijte si vánoční svátky v útulném prostředí. Kvalitní zimní zahrady pro vás vyrobí a dodá společnost ALcentrum, s.r.o., která se pohybuje na českém trhu již od roku 2008.

Užijte si podzim v zimní zahradě

tn zoom obrazek 642Chcete si i v chladných dnech užívat pobyt na zahradě? Už jste uvažovali o zasklení své pergoly, která vám doteď sloužila pouze v letních měsících? Zasklením pergoly získáte obytný prostor navíc. Pergola se uzavře a rozšíří.

Mimořádné zimní zahrady z hliníku

tn zoom obrazek 653Rádi bychom vám doporučili zimní zahrady z hliníku od českého výrobce. Jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, nepůsobí na ně vlivy deště, námrazy, ani prudkého slunce, takže jejich životnost je zaručena.

Hliníkové zimní zahrady až s 20 % slevou

tn zoom obrazek 649Rok utekl jako voda a my tu máme opět Vánoce, nejkrásnější období roku. Lidé si nadělují krásné dárky a my ve společnosti ALcentrum, s.r.o. bychom vám také rádi nadělili výjimečný dárek za vaši celoroční přízeň, a sice 20% slevu na veškeré hliníkové zimní zahrady.

Zimní čas strávený v nové zimní zahradě

tn zoom obrazek 647Připravte se na zimu a pořiďte si nový doplněk na vaši zahradu. V nové zimní zahradě můžete odpočívat a kochat se pohledem do své zahrady i v chladných dnech.