Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zpříjemněte si pobyt na jaře v zimní zahradě

tn zoom obrazek 653Udělejte si radost a pořiďte si hliníkovou zimní zahradu ke svému novému domu. Na zakázku vám vyrobíme kvalitní hliníkové konstrukce všeho druhu, ať už se jedná o hliníkové pergoly, garážová stání nebo zahradní altány. V posledním roce jsme zaznamenali nárůst konstrukcí, protože v dnešní době trávíme většinu času ve svém obydlí.

Zimní zahradu užijete i v teplejších dnech

nová ZZSvou stávající hliníkovou pergolu můžete rozšířit novou zimní zahradou z hliníku. Získáte tím uzavřený prostor navíc, který můžete využívat jak v zimě, kdy se budete kochat pohledem do zasněžené zahrady, tak v létě, když se budete chtít schovat do příjemného stínu.

Vánoční svátky můžete strávit v útulné zimní zahradě

tn zoom obrazek 644Investujte našetřené peníze do zimní zahrady z hliníku a užijte si vánoční svátky v útulném prostředí. Kvalitní zimní zahrady pro vás vyrobí a dodá společnost ALcentrum, s.r.o., která se pohybuje na českém trhu již od roku 2008.

Užijte si i mrazivé dny v zimní zahradě

tn zoom obrazek 660Už vás nebaví stále trčet doma a jen se dívat na televizi. Obzvlášť v této koronavirové době, kdy je všechno všude zavřené a je vyhlášen nouzový stav, tak nás to nutí být doma a nikam nechodit. Vyhráno mají ti lidé, kteří vlastní dům se zahradou, ale co v tomto zimním počasí, když na zahradě nemůžeme nic dělat?

Užijte si podzim v zimní zahradě

tn zoom obrazek 642Chcete si i v chladných dnech užívat pobyt na zahradě? Už jste uvažovali o zasklení své pergoly, která vám doteď sloužila pouze v letních měsících? Zasklením pergoly získáte obytný prostor navíc. Pergola se uzavře a rozšíří.