Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Sezonní hliníkové zimní zahrady

tn zoom obrazek 660Sezonní hliníkové zimní zahrady vyrábíme na zakázku dle přání našich zákazníků. Hliníkové zimní zahrady zatraktivní celkový vzhled vašeho domova. Jsou vhodné pro využití jako je letní jídelna, relaxační prostor pro rodinu, malá botanická zahrada nebo prostor pro setkávání s přáteli.

Historie zimních zahrad – část 2

nová ZZV minulém článku jsme se dozvěděli něco o tom, kdy a proč se začaly stavět oranžérie a zimní zahrady. Dnes se podíváme na jejich další využití, a jaké nabízíme zimní zahrady v dnešní době.

Rozšiřte obytný prostor vašeho domu o hliníkovou zimní zahradu

tn zoom obrazek 653Každý centimetr se počítá, a proto je nejvyšší čas rozšířit i váš obytný prostor. Ideálním řešením se stává hliníková zimní zahrada, která je mezi našimi klienty čím dál více oblíbeným produktem.

Historie zimních zahrad – část 1

tn zoom obrazek 644Ranní sluníčko na jaře nemá takovou sílu, abychom si mohli posedět venku u snídaně s vonící kávou nebo dobrým čajem. Ale v takové zimní zahradě můžeme nasávat sluneční paprsky a energii, která nás bude pohánět po zbytek celého dne.

Hliníkovou zimní zahradu můžete využívat celoročně

IMG 20190626 175522Pokud sháníte nějaký přístřešek, který vám bude sloužit po celý rok a elegantně doplní váš dům, je to právě hliníková zimní zahrada od společnosti ALcentrum, s.r.o., která vám bude sloužit po celý rok, ať už venku vládne letní počasí nebo kruté mrazy.