Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola a zimní zahrada k sobě pasují

zimni-zahrada-hnedaZimní zahrady začaly být v povědomí lidí již v 17. století, kdy sloužili pro celoroční pěstování pomerančovníků. Měli pevné zděné stěny s velkými okny, kde se topilo, aby se tam stále udržovalo příjemné klima pro rostliny. Pěstovat pomerančovníky mohli jen lidé z vyšší společnosti a šlechta, protože to byla velmi nákladná investice.

Hlavní výhody zimní zahrady

zimni zahradaZimní zahrada vám dokáže poskytnout ideální úkryt, když venku zrovna nevládne příjemné počasí. Zimní zahradu můžeme přistavět k hliníkové pergole a vy tak můžete trávit svůj volný čas v blízkém kontaktu s přírodou.

Zimní zahradu užijete i v teplejších dnech

nová ZZSvou stávající hliníkovou pergolu můžete rozšířit novou zimní zahradou z hliníku. Získáte tím uzavřený prostor navíc, který můžete využívat jak v zimě, kdy se budete kochat pohledem do zasněžené zahrady, tak v létě, když se budete chtít schovat do příjemného stínu.

Zpříjemněte si pobyt na jaře v zimní zahradě

tn zoom obrazek 653Udělejte si radost a pořiďte si hliníkovou zimní zahradu ke svému novému domu. Na zakázku vám vyrobíme kvalitní hliníkové konstrukce všeho druhu, ať už se jedná o hliníkové pergoly, garážová stání nebo zahradní altány. V posledním roce jsme zaznamenali nárůst konstrukcí, protože v dnešní době trávíme většinu času ve svém obydlí.

Užijte si i mrazivé dny v zimní zahradě

tn zoom obrazek 660Už vás nebaví stále trčet doma a jen se dívat na televizi. Obzvlášť v této koronavirové době, kdy je všechno všude zavřené a je vyhlášen nouzový stav, tak nás to nutí být doma a nikam nechodit. Vyhráno mají ti lidé, kteří vlastní dům se zahradou, ale co v tomto zimním počasí, když na zahradě nemůžeme nic dělat?