Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

 

Hliníková zimní zahrada

Bezúdržbové rozšíření prostoru vašeho domu

Chcete zimní zahradu, která bude skvěle vypadat, ale nebudete ji muset neustále natírat a ošetřovat proti vlivům počasí? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková zimní zahrada!

Proč jít do stavby zimní zahrady

Účel zimní zahrady je rozšířit obytný prostor domu a získat prostor nejen pro relaxaci, ale i celoroční pěstování a přezimování teplomilných rostlin jako jsou citrusy a palmy.

Zimní zahrada prosvětlí váš dům, ale nabídne i nadstandardní výhled do zahrady, a umožní vám tak užívat si ji za každého počasí.

Díky vynikající tepelné izolaci prosklených stěn zimní zahrady se nemusíte ani v zimě bát úniku tepla. Naopak! Díky průniku slunečních paprsků ušetříte na topení.

Proč právě zimní zahrada z hliníkových profilů?

 • Beúdržbová zimní zahrada

  Na rozdíl od dřevěné zimní zahrady nepotřebuje hliníková zimní zahrada natírat a nevyžaduje ani žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové zimní zahrady nepodléhají povětrnostním vlivům jako zimní zahrady ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými zimními zahradami mnohem delší životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled zimní zahrady

  Hliníkové zimní zahrady se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou, k dřevěným, hliníkovým i plastovým oknům a dveřím.

 • Prostor pro váš volný čas

  Hliníková zimní zahrada vytvoří dokonalý prostor pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport (kulečník, stolní tenis apod.) Můžete tak mít lepší výhled do zahrady a užívat si ji bez ohledu na počasí.

 • Pěstování a přezimování rostlin

  Zimní zahrady jsou ideálním prostorem pro pěstování a přezimování choulostivých květin a rostlin jako jsou citrusy, palmy, olivovníky, ibišky a další.

Hliníkové zimní zahrady od společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových zimních zahrad s různými parametry:

 • Hliníkové zimní zahrady GREENLINE

  V řadě GREENLINE najdete cenově nejdostupnější hliníkové zimní zahrady v odstínu sněhově bílá. Tyto poměrně levné hliníkové zimní zahrady se skvěle hodí k populárním bílým plastovým oknům a dveřím.

 • Hliníkové zimní zahrady PROFILINE

  Hliníkové zimní zahrady řady PROFILINE představují vynikající poměr ceny a kvality. Tyto hliníkové zimní zahrady nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Můžete tak sladit svou zimní zahradu s jakýmikoliv okny a fasádou.

 • Hliníkové zimní zahrady HIGHLINE

  Řada hliníkových zimních zahrad HIGHLINE nabízí to nejluxusnější provedení zimní zahrady z hliníkových profilů. Hliníkové zimní zahrady HIGHLINE nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání.

Realizace hliníkových zimních zahrad

Hliníkové zimní zahrady - technické parametry

Konstrukce hliníkové zimní zahrady

Konstrukci zimní zahrady tvoří speciální profily z vysoce odolných hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT, která je dostupná v téměř 100 barevných odstínech.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkové zimní zahrady je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina zimní zahrady

Střecha zimní zahrady je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Můžete si zvolit buď čiré, mléčné či barevné provedení střechy zimní zahrady. Na přání jsme schopni dodat i skleněnou výplň střechy zimní zahrady.