Hliníková zimní zahrada

Bezúdržbové rozšíření vašeho domu

RealizaceMontážCeník

Chcete zimní zahradu, která bude skvěle vypadat, ale nebudete ji muset neustále natírat a ošetřovat proti vlivům počasí? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková zimní zahrada!

 

PROČ JÍT DO STAVBY ZIMNÍ ZAHRADY?

Účel zimní zahrady je rozšířit obytný prostor domu a získat prostor nejen pro relaxaci, ale i celoroční pěstování a přezimování teplomilných rostlin jako jsou citrusy a palmy.

Zimní zahrada prosvětlí váš dům, ale nabídne i nadstandardní výhled do zahrady, a umožní vám tak užívat si ji za každého počasí.

PROČ PRÁVĚ ZIMNÍ ZAHRADA Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Beúdržbová zimní zahrada

  Na rozdíl od dřevěné zimní zahrady nepotřebuje hliníková zimní zahrada natírat a nevyžaduje ani žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové zimní zahrady nepodléhají povětrnostním vlivům jako zimní zahrady ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými zimními zahradami mnohem delší životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled zimní zahrady

  Hliníkové zimní zahrady se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou, k dřevěným, hliníkovým i plastovým oknům a dveřím.

 • Prostor pro váš volný čas

  Hliníková zimní zahrada vytvoří dokonalý prostor pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport (kulečník, stolní tenis apod.). Můžete tak mít lepší výhled do zahrady a užívat si ji bez ohledu na počasí.

 • Pěstování a přezimování rostlin

  Zimní zahrady jsou ideálním prostorem pro pěstování a přezimování choulostivých květin a rostlin jako jsou citrusy, palmy, olivovníky, ibišky a další.

HLINÍKOVÉ ZIMNÍ ZAHRADY OD SPOLEČNOSTI ALCENTRUM

PRODUKTOVÉ ŘADY

Zimní zahrady z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce z profilů bez přerušených tepelných mostů. Jedná se na základě použitých profilů o tzv. sezonní zimní zahrady. Sezonní zimní zahrady nejsou vzhledem ke svým tepelně izolačním vlastnostem vhodné pro permanentní vytápění v zimním období. Pokud tedy plánujete realizaci zimní zahrady s permanentním vytápěním, tak nejsme schopni vyhovět Vašemu požadavku. Pro takový účel se používají tzv. celoroční zimní zahrady, které mají cca 3x lepší tepelně izolační vlastnosti proti sezonnímu provedení. Jejich ceny jsou však o cca 60% vyšší proti sezonní zimní zahradě a nejsou součástí naši nabídky. Je tedy na volbě zákazníka, které variantě dává přednost.

Do sezonních zimních zahrad dodáváme 2 provedení výplní a to bezpečnostní sklo nebo ve stejné ceně izolační dvojsklo.

 

Společnost ALcentrum nabízí 2 produktové řady hliníkových zimních zahrad s různými parametry:

Image

ZIMNÍ ZAHRADY PROFI

Hliníkové zimní zahrady řady PROFI představují vynikající poměr ceny a kvality. Tyto hliníkové zimní zahrady nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Můžete tak sladit svou zimní zahradu s jakýmikoliv okny a fasádou.

Image

ZIMNÍ ZAHRADY DELUXE

Řada hliníkových zimních zahrad DELUXE nabízí to nejluxusnější provedení zimní zahrady z hliníkových profilů. Hliníkové zimní zahrady DELUXE nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání.

Ukázky realizací zimních zahrad

Hledáte inspiraci pro stavbu vlastní zimní zahrady? Podívejte se do naší galerie realizací zimních zahrad z hliníkových profilů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Konstrukce hliníkové zimní zahrady

Konstrukci sezonní zimní zahrady tvoří profily tzv. bez přerušených tepelných mostů z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkové zimní zahrady je vyroben z kvalitního nerezu.

Zasklívací materiál obvodového zasklení

Mezi standardní zasklívací materiál patří u zimních zahrad izolační dvojsklo o celkové tloušťce 16 mm. Nebo ve stejné ceně je možné použít bezpečnostní sklo o síle 6 mm. Záleží jen na Vás, zda dáte přednost o něco lepšímu tepelně izolačnímu komfortu a nebo bezpečnosti. Jelikož se jedná o tzv. studený - sezonní systém zimních zahrad, tak si dovolujeme upozornit, že tento systém není vhodný tam kde je požadavek na permanentní vytápění interiéru zimní zahrady v zimním období.

Střešní krytina zimní zahrady

Střecha zimní zahrady je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Můžete si zvolit buď čiré, mléčné či barevné provedení střechy zimní zahrady. Na přání jsme schopni dodat i skleněnou výplň střechy zimní zahrady.

Zimní zahrady nabízíme ve standardních barevných odstínech - bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017, antracit 7016.

Na přání je možné konstrukci za příplatek lakovat do všech barev dle vzorníku odstínů RAL barev.

Aktuality z ALcentrum s.r.o.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy