Zimní zahrada z hliníku - v zimě bude na vaši zahradě

Zimní zahrada z hliníku - v zimě bude na vaši zahradě

I v této době, kdy nás zužuje zdražování a inflace, si musíme dělat radost a náš překrásný domov si ještě více zvelebovat. Zaznamenali jsme nárůst objednívek hliníkových pergol a hliníkových zimních zahrad na zakázku.

Lidé chtějí být v neustálém kontaktu s přírodou, proto si objednávají zimní zahrady, ve kterých mohou trávit svůj volný čas v jakémkoliv počasí, a to i v zimních měsících

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. se již dlouhá léta specializuje na vyrobu a montář kvalitních hliníkových zimních zahrad, které vydrží po několik generací. Získáte plnohodnotný obytný prostor navíc, který využijete pro různé účely. Vy si můžete zhotovit svůj relaxační koutek, tatínek například posilovací stroj a děti pingpongový stůl nebo stolní fotbálek. Snad úplně každý si najde svůj prostor pro volný čas právě v hliníkové zahradě.

Nabídka zimních zahrad

Pro své zákazníky máme připravené dvě produktové řady.  Hliníkové zimní zahrady PROFI jsou ideální variantou pro lidi, hledající zlatou střední cestu. Nabízíme ji v různých barevných odstínech i rozměrech. Pro nejnáročnější klientelu máme připravenou produktovou řadu DELUXE, kterou dodáváme spolu s bezpečnostním sklem. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a z různých rozměrů, které se budou dokonale hodit k vašemu objektu.

Výhody hliníkových zimních zahrad

    • Zimní zahrada přímo na míru Vašim potřebám

Objednejte si zimní zahradu u společnosti ALcentrum, s.r.o. a naši zaměstnanci přijedou přímo k místu realizace, kde si vše potřebné zaměří. Nemusíte se bát, že by zimní zahrada nešla postavit ke staršímu baráčku. Bude sedět jak k novostavbě, tak k již postavené stavbě.

    • Barvu jednoduše sladíte s barvou domu

Vybírat můžete z opravdu široké škály barev i rozměrů. Sladit můžete nejen barvu fasády se zimní zahradou, ale i dokonce barvou plastových oken či dveří.

    • Žádná údržba

Zimní zahrady z hliníku jsou zcela bezúdržbové, odolné vůči povětrnostním vlivům, takže je nemusíte natírat jako dřevěné zimní zahrady, které podléhají různým škůdcům nebo vlivům počasí.

Rádi byste se dozvěděli více o zimních zahradách?

Zimní zahradu můžete též použít na zastřešení bazénu, kontaktujte nás, rádi vám vše vysvětlíme. Poradíme s vhodnou variantou zimní zahrady přesně pro vás a zrealizujeme rozšíření vašeho objektu o příjemný prostor, kde můžete trávit svůj volný čas s rodinou a přáteli.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy