Hliníková zimní zahrada vám prodlouží léto

Hliníková zimní zahrada vám prodlouží léto

Léto je pomalu za svým vrcholem a co si budeme povídat, večery začínají být poněkud chladnější, než tomu bylo v červnu a červenci. To však nemusí být důvod, proč opouštět vaši terasu a neužívat si vaši večerní zahradu.

Zpříjemněte a prodlužte si pobyt ve vaší zahradě díky hliníkové zimní zahradě od českého výrobce.

Výhody hliníkové zimní zahrady

Máme pro vás několik důvod proč si hliníkovou zimní zahradu pořídit. Oproti své dřevěné předchůdkyni, kterou můžeme nalézt ve starších zástavbách, nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Dřevěnou zimní zahradu její majitelé musí za její životnost několikrát ošetřit nátěrem, které v dnešní době není nijak levný. U hliníkové zimní zahrady poskytujeme bezúdržbový systém, který ocení nejeden majitel.

Stavbou hliníkové zimní zahrady elegantně rozšíříte obytný prostor a vytvoříte si tak útulný obývací pokoj nebo jídelnu přímo ve vaší zahradě. Užívat si ji můžete prakticky kdykoli, aniž by vás ovlivňovalo rozmanité počasí.

Hliníkové zimní zahrady jsou architektonicky neutrální. Proto se hodí k moderním rodinným domům i do starší zástavby. Hliníkovou zimní zahradu můžete skvěle sladit s barvou vašich oken i dveří. I to je důvod proč dokonale zapadne k již postavenému domu stejně jako k novostavbě. Barevný odstín si můžete vybrat ze vzorníku RAL, výběr je opravdu velmi široky a to až 200 barevných odstínů.

Díky napojení na obytnou část vašeho domu bude poměrně jednoduché přivést do zimní zahrady uměle světlo. Není žádný problém přímo do konstrukce zimní zahrady zabudovat příjemné LED osvětlení, které vám poskytne dostatek světla a přirozeně prodlouží pobyt na zahradě i do pozdních večerních hodin.

Hliníkové zimní zahrady od ALcentrum, s.r.o.

Naše nabídka poskytuje široké portfolio hliníkových zimních zahrad a dalších praktických přístřešků. Hliníkové zimní zahrady nabízíme ve dvou produktových řadách. Zimní zahrady PROFI, které jsou ve vynikajícím poměru kvalita a cena. Druhou produktovou řadou jsou naše luxusní zimní zahrady DELUXE. Tato varianta hliníkové zimní zahrady poskytuje zesílené hliníkové profily, ale vybrat si také můžete, které části zimní zahrady budou fixní a které budou posuvné nebo otevíratelné.

Kvalitní hliníkové zimní zahrady od českého výrobce

Máte-li zájem o podrobnější informace o nabízených hliníkových zimních zahradách, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (739 292 921 nebo 732 607 221), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře .

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy