Sezonní hliníkové zimní zahrady

Sezonní hliníkové zimní zahrady

Sezonní hliníkové zimní zahrady vyrábíme na zakázku dle přání našich zákazníků. Hliníkové zimní zahrady zatraktivní celkový vzhled vašeho domova. Jsou vhodné pro využití jako je letní jídelna, relaxační prostor pro rodinu, malá botanická zahrada nebo prostor pro setkávání s přáteli.

Možností je nepočítaně a záleží pouze na vás, jak si svou hliníkovou zahradu budete využítvat.

Prodloužení zahradní sezóny

Hliníková zimní zahrada prodlouží zahradní sezónu i o několik týdnů. Budete si moci užívat zahradu v příjemném prostředí od jara do podzimu. V létě je možné zimní zahradu otevřít a využívat ji jako klasickou hliníkovou pergolu. Dokonale vás ochrání před letním deštíkem a vy nebudete muset ukončovat grilování, jen kvůli dešti.

Rozšíření obytného prostoru bez větší údržby

Značnou výhodou hliníkových konstrukcí a tedy i hliníkové zimní zahrady je jejich bezúdržbovost. Nejednoho zákazníka jistě potěší také dlouhá živostnost, protože zimní zahrada z hliníku vydrží u vašeho domu neměnná po několik generací vaší rodiny. Barevnou stálost zajišťuje kvalitní prášková barva Komaxit. Navíc si k standardním barevným odstínům může zákazník vybrat z barevné škály RAL a získat tak originální odstín hliníkové zimní zahrady.

Cena hliníkové zimní zahrady

V posledních několika měsících došlo ke skokovému zdražování veškerých materiálů, které využíváme pro stavby hliníkových přístřešků. Naším cílem je udržet příznivé ceny co nejdéle, ale nedokážeme zaručit stejné ceny z letošního roku i pro sezónu následující. Konečná cena závisí na zvoleném typu hliníkové zimní zahrady a jejich rozměrech. Je možné také nejprve vytvořit hliníkovou pergolu a poté ji doplnit o obvodové stěny. Tím se vám finanční výdaje rozdělí na dvě samostatné části.

Typy hliníkových zimních zahrad

V naší nabídce je možné nalézt dvě produktové řady zimních zahrad, které díky různým rozměrům mají mnoho variant.

    • PROFI

Hliníkové zimní zahrady PROFI vyrábíme ve standardních barevných odstínech - sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Záleží tedy na preferencích zákazníka jakou barvu a stejně tak rozměr zvolí.

    • DELUXE

Hliníkové zimní zahrady DELUXE jsou navazující vyšší řadou k PROFI. Mají navíc například bezpečnostní sklo na střeše a mnoho dalších vychytávek.

Chcete se dozvědět více o našich hliníkových zimních zahradách?

Máte-li zájem o podrobnější informace o nabízených hliníkových zimních zahradách, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (739 292 921 nebo 732 607 221), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře .

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy