Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zpříjemněte si pobyt na jaře v zimní zahradě

tn zoom obrazek 653Udělejte si radost a pořiďte si hliníkovou zimní zahradu ke svému novému domu. Na zakázku vám vyrobíme kvalitní hliníkové konstrukce všeho druhu, ať už se jedná o hliníkové pergoly, garážová stání nebo zahradní altány. V posledním roce jsme zaznamenali nárůst konstrukcí, protože v dnešní době trávíme většinu času ve svém obydlí.

Se zimní zahradou jste v přímém kontaktu se svou zahrádkou. Můžete uvnitř trávit svůj volný čas, i když je venku teplo nebo zima. Získáte prostor navíc, který můžete využít různými způsoby. Můžete si zde vytvořit relaxační zónu s křesílkem, se spoustou rostlin, které by v zimě nepřežily.

Typy zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahrada vám může pohodlně sloužit v období od jara do podzimu. Její konstrukce je tvořena nepřerušeným tepelným mostem, takže v zimních měsících uniká teplo ven. Výhodou sezónní zimní zahrady je její nižší cena oproti celoroční zimní zahradě.

    • Celoroční zimní zahrada

Pokud chcete trávit svůj čas v zimní zahradě i v chladných měsících, je právě pro vás ideální celoroční zimní zahrada, do které si můžete nechat přistavět i kamínka a žádné teplo nebude unikat ven, protože konstrukce celoroční zimní zahrady je tvořena přerušeným tepelným mostem. Její cena je o 60% dražší než sezónní zimní zahrada. Záleží na vás, zda chcete využívat zimní zahradu po celý rok nebo jen v teplých měsících.

Výhody zimních zahrad

    • Prostor navíc

Chcete-li dokonale využít prostor na zahradě, neváhejte se na nás obrátit a my vám na míru vyrobíme kvalitní zimní zahradu, s kterou získáte prostor navíc, který může sloužit například jako jídelna či herna nebo relaxační prostor pro celou rodinu.

    • Široká nabídka barev

Zimní zahradu můžete sladit s celkovým objektem nebo s barvou plastových oken. Nabízíme ji v různých odstínech. Ať už si vyberete ze 4 základních barev, jako je hnědá, stříbrná, bílá nebo antracit. Nebo z ostatních barev ze stupnice RAL.

    • 2 varianty zimních zahrad

V nabídce naleznete 2 různé typy hliníkových zimních zahrad. PROFI nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou produktu. Varianta DELUXE je naší nejluxusnější zimní zahradou, vyrobenou z nejkvalitnějších hliníkových profilů.

Zaujala vás naše nabídka?

Rádi byste se dozvěděli informace o zimních zahradách od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Neváhejte nás kontaktovat, poskytneme vám veškeré informace.