Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní zahrady se stávají součástí téměř každé novostavby

tn zoom obrazek 649Postavili jste si svůj vysněný domov a řešíte, jak si ho ještě více zvelebit? Doporučujeme k němu přistavět dokonalou zimní zahradu, která vám bude sloužit jak k odpočinku po namáhavém dni, tak k pěstování vašich teplomilných rostlin, které by v krutém mrazu neměli šanci přežít.

Zimní zahrady od společnosti ALcentrum, s.r.o. plní také funkci estetickou. K vaší novostavbě bude zimní zahrada už jen třešničkou na dortu k dokonalosti.

Velkou výhodou zimní zahrady je rozšíření vašeho obytného prostoru. Zamiluje si ji celá rodina, tatínek si v ní bude pít horkou kávu v zimních měsících a číst u toho svou oblíbenou knihu, děti si mohou dát do zimní zahrady stolní fotbálek a pořádat turnaje a maminka se bude starat o krásné květiny.

 

Další výhody zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, které zajišťují extra dlouhou životnost. Barvy jsou stálé a odolné proti mechanickému poškození, díky povrchové úpravě vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Oproti dřevěným zimním zahradám se nemusí ty hliníkové nijak ošetřovat. Netroufnou si na ně žádní škůdci a pokud se vám zahrada bude zdát zašpiněná, postačí pouze voda se saponátem a konstrukce bude opět jako nová.

V nabídce zimních zahrad naleznete:

Zimní zahrady vyrábíme ve dvou produktových řadách, a sice ve variantách PROFI nebo DELUXE

Hliníkové zimní zahrady PROFI můžete skvěle sladit s barvou fasády nebo barevnými okny a dveřmi, v nabídce naleznete širokou škálu barev, takže si vybere opravdu každý zákazník. Zimní zahrady PROFI navíc nabízejí kvalitní standart za příznivé ceny.

U produktové řady DELUXE jsou použity ty nejkvalitnější materiály. Jedná se o nejluxusnější zimní zahrady u nás. Vybrat si můžete jak z palety barev RAL a z různých rozměrů. U této produktové řady naleznete speciální hliníkové profily a bezpečnostní sklo s UV filtrem. Sami si pak zvolíte, jakou část zimní zahrady budete chtít ponechat zafixovanou a jakou otevíratelnou.

Jaké další hliníkové konstrukce nabízíme?

Mimo zimních zahrad se specializujeme také na hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty. Vybere si u nás opravdu každý.

Našim cílem je spokojený zákazník

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz. Ať už si vyberete kteroukoliv hliníkovou konstrukci od společnosti ALcentrum, s.r.o., neuděláte chybu.