Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní zahradu užijete i v teplejších dnech

nová ZZSvou stávající hliníkovou pergolu můžete rozšířit novou zimní zahradou z hliníku. Získáte tím uzavřený prostor navíc, který můžete využívat jak v zimě, kdy se budete kochat pohledem do zasněžené zahrady, tak v létě, když se budete chtít schovat do příjemného stínu.

Zimní zahrada nemusí hned značit nějakou formu luxusu, je to celkem běžná věc v dnešní době, kdy více trávíme čas na svých zahradách. Kvalitní hliníkové zimní zahrady pro vás vyrobí česká společnost ALcentrum, s.r.o. Vybrat si můžete ze 2 různých typů, lišící se rozměry i barvou. Využijte naší nabídky a pořiďte si nový kousek do vaší zahrady.

Nabídka zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahradu můžete využívat v teplejších dnech od jara do podzimu. Pokud vlastníte nějaké rostliny, které by v zimních měsících na zahradě nepřezimovali, můžete je uložit do zimní zahrady a nechat je tam přezimovat. Konstrukce zimní zahrady je tvořena nepřerušeným tepelným mostem, proto není sezónní zimní zahrada vhodná na zimní měsíce, kdy by byly moc velké teplotní ztráty. Střešní krytinu si můžete vybrat buď z polykarbonátu nebo ze skla.

    • Celoroční zimní zahrada

Pokud hledáte zimní zahradu, kterou budete chtít využívat po celý rok, nabízíme vám celoroční zimní zahradu, ve které si i ve velmi mrazivých dnech vychutnáte horkou kávu. Konstrukce je tvořena přerušeným tepelným mostem, takže si dovnitř můžete dát klidně topení nebo kamínka a teplo nebude unikat. Získáte tím obytný prostor navíc, který můžete využít podle svého vkusu. Můžete zde mít pracovnu, jídelnu nebo děti herničku.

Varianty hliníkové zimní zahrady

    • Hliníková zimní zahrada PROFI

Hledáte-li vyvážený poměr ceny a kvality, pak právě pro vás máme určenou zimní zahradu PROFI. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů ve 4 základních barvách, a sice stříbrná, hnědá, bílá a antracit hladký. Pokud si nevyberete z nabízených barev, můžete si vybrat až z 200 různých barevných odstínů barevné škály RAL.

    • Hliníková zimní zahrada DELUXE

Hledáte-li luxus pro svou zahradu, můžeme vám nabídnout naší nejluxusnější řadu DELUXE. Vyrábíme ji z nejkvalitnějších materiálů a dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Vybrat si můžete rozměr i barevný odstín ze stupnice RAL.

Zaujala vás naše nabídka

Pokud se vám líbí naše nabídka zimních zahrad, neváhejte nás kontaktovat.