Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Zimní zahradu můžete využít i v zimě

hliníková zimní zahradaV létě jste plnými doušky využívali pobyt venku pod svou novou hliníkovou pergolou a rádi byste v tom pokračovali i v chladnějších měsících? Celou zimu se můžete kochat pohledem do své zasněžené zahrady a přitom být v příjemném teple.

Postačí si jen pořídit zimní zahradu od společnosti ALcentrum, s.r.o.

V zimě naše tělo potřebuje dostatek energie a tu můžete načerpat v příjemném prostředí vaší zimní zahrady. Můžete zde mít čtecí koutek jen pro vás, nebo oázu teplomilných rostlin, které by venku krutý mráz nepřečkali. V zimní zahradě můžete vytvořit obytný prostor, například jídelnu nebo místnost pro setkávání s přáteli a být stále v blízkém kontaktu s přírodou.

Varianty zimní zahrady

    • PROFI

U varianty PROFI můžete očekávat vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Na výběr máte ze 4 standartních odstínů, ale pokud se vám žádný nebude hodit k vašemu domu, stačí si vybrat z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů a můžete tak sladit plastové doplňky s barvou konstrukce. Hliníkové zimní zahrady vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají povětrnostním podmínkám.

    • DELUXE

Naší nejluxusnější řadou je varianta DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Jedná se o zimní zahradu, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Můžete si zvolit zavírání zimní zahrady fixní nebo posuvné nebo jej různě nakombinovat.

Luxusní provedení a design

Hliníkové zimní zahrady vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které nevyžadují žádnou údržbu a mají dlouhou životnost. Jako spojovací materiál používáme speciální nerezavějící ocel. Střešní krytina je tvořena polykarbonátem o tloušťce 16 mm, který je opatřen UV ochranou. V letních měsících si můžete zvolit některý z automatických stínících systémů nebo ovládání osvětlení. Pokud chcete svůj volný čas trávit v zimní zahradě i v zimních měsících, doporučujeme si pořídit celoroční zimní zahradu, která je tvořena s přerušovaným tepleným mostem a teplené ztráty budou tak minimální.

Libí se vám naše nabídka zimních zahrad?

Domluvíme si s vámi schůzku, na které vše probereme a poradíme vám s výběrem, barvou vaší nové zimní zahrady. Neváhejte nás kontaktovat.