Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní zahradou získáte prostor pro volný čas

tn zoom obrazek 645Rádi byste si rozšířili svůj stávající prostor, který chcete využívat jak v létě, tak v zimě?

Můžete se například věnovat pěstování exotických rostlin nebo svým koníčkům, jako je četba knihy nebo jen tak sedět v pohodlném křesle a pozorovat dění na zahradě. Kde si ale takový přepych pořídit?
Máme pro vás skvělý tip, a tím je hliníková zimní zahrada od společnosti ALcentrum s.r.o..

Typy zimní zahrady

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahrada je vhodná především pro zákazníky, kteří nebudou zahradu využívat po celý rok, ale jen od jara do teplejšího podzimu. Konstrukce sezónní zimní zahrady nemá přerušený tepelný most, takže se nedoporučuje využívat jej v zimních měsících. Hliníkové profily, ze kterých konstrukce vyrábíme, jsou velmi odolné, jak proti povětrnostním podmínkám, tak proti oděru, a to díky kvalitním hliníkovým slitinám. Čelní a boční stěny tvoří výplň polykarbonového skla v barvě, jakou si vyberete. Stěny mohou být buď posuvné, zcela otevírací, sklopné nebo skládané. V sezónní zimní zahradě můžete nechat přezimovat rostliny, které by venku umrzly.

    • Celoroční zimní zahrada

Tato zahrada se využívá po celý rok. Můžete si v teple vychutnat svou kávu s pohledem na zasněženou zahradu. Konstrukce celoroční zimní zahrady má přerušený tepelný most, tepelné ztráty jsou pak minimální a můžete relaxovat i v zimních měsících. Dokonce si můžete i v celoroční zimní zahradě zatopit, rozšíříte tím svůj dosavadní prostor a máte místnost navíc na různé aktivity. Děti si mohou dát do zimní zahrady ping-pongový stůl a vy pohodlné křeslo, ve kterém si můžete užívat pohody s oblíbenou knížkou.

Vlastnosti zimní zahrady

Díky kvalitním hliníkovým slitinám jsou naše zimní zahrady odolné a mají dlouhou životnost. Vybírat můžete z různých rozměrů i designů. Zimní zahradu nabízíme ve dvou produktových řadách, ve variantě PROFI a variantě DELUXE. Zimní zahrada PROFI představuje vyvážený poměr kvality a ceny. Tyto zimní zahrady nabízíme v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Produktová řada zimních zahrad DELUXE je vyráběna jen z těch nejluxusnějších materiálů. Vybrat si můžete v libovolném odstínu i rozměru.

Pošlete nám nezávislou poptávku

Rozhodli jste se pro zimní zahradu, ale stále tápete ve variantách? Pošlete nám nezávislou poptávku, a my vám rádi poradíme.