Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní zahrada – zamilujte si zimní čas

zimní zahrada 3I když je babí léto se nám chýlí ke svému závěru a příroda se pomalu, ale jistě, připravuje na zimní spánek. Mnoho z nás již má poklizené své zahrádky a už je nejvyšší čas uklidit letněné květiny domů.

Toužíte-li i přesto vychutnat si poslední sluneční paprsky, ale v teplém a příjemném prostředí, pak si rozhodně pořiďte zimní zahradu. Nebudete muset čekat až do příštího roku, abyste si užili posezení v přírodě. Zimní zahrada vám dopřeje mnoho výhod.

Místo pro rodinu, relaxaci i sport

Zimní zahrada nemusí pro váš rodinný rozpočet představovat až tak velký výdaj, ale cena se odvíjí od velikosti, výbavy a vybraného materiálu. Prostorný prosklený prostor můžete využívat mnoha způsoby.

K těm hlavním patří relaxace. Představte si místo s pohodlným křeslem, horkou čokoládu a příjemnou knihu. Vychutnejte si v zeleném prostředí ranní kávu. Přidáte-li do vaší zimní zahrady vířivku, pak máte rázem relaxační centrum po celý rok. Můžete si zde vychutnat také romantickou večeři při svíčkách. Společně s vašimi přáteli využívejte tento prostor jako hernu. Jistě nebudete litovat.

Zimní zahradu využijete také jako sportovní klub. Kde si nejvíce užít jógu, když ne v prostředí plném květin. Výhled do zeleného neskutečně uklidňuje. Pokud jste pole dance tanečnice, stačí dodat tyč a začít trénovat. Další možností jsou stolní tenis, domácí posilovna, privátní casino a mnoho dalších.

Jak tedy na zimní zahradu

Při výběru zimní zahrady je důležité vybrat toho správného dodavatele. Pak už se jen stačí rozhodnout jakou variantu zimní zahradu si vyberete. Praktické je také rozmyslet se, na kterou světovou stranu budete zimní zahradu chtít.

Počítejte s tím, že v případě orientace zimní zahrady na sever, bude spíše chladnou a tmavou místností. Naopak jižní strana bude v létě pod palbou přímého slunce. Ideální variantou je jihovýchod nebo jihozápad.

Vybíráte zimní zahradu

Důležité je, aby přistavovaná zimní zahrada alespoň 15m2 a 3 metry hluboká.

U nás si vybere opravdu každý, v naší nabídce máme tři základní produktové řady, které mají mnoho dalších podob. Hliníkové zimní zahrady jsou skvělou variantou, protože mají dlouhou životnost, variabilitu a rozmanitost. Vyberte si zimní zahradu z hliníku k vašemu domu. Kontaktujte nás pomocí emailu nebo pomocí kontaktního formuláře. Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku a zodpovíme vaše dotazy.