Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové zimní zahrady zdarma

platba za hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady

Vítejte na webových stránkách Hlinikove-zimni-zahrady.cz patřících firmě ALcentrum, s. r. o., která se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. ALcentrum, s. r. o. vyrábí nejen zimní zahrady, ale i hliníkové pergoly, hliníkové přístřešky pro auta, přístřešky nad dveře, zastřešení verandy, hliníkové zahradní altány a zastřešení bazénů.

Proč zimní zahrada právě od nás?

Důvodů pro stavbu zimní zahrady může být více. Někdo touží rozšířit užitnou plochu svého domu, vytvořit prostor pro relaxaci, jídelnu nebo místo, kde by mohl pěstovat exotické rostliny a posedět u šálku kávy. Ať už je vaše motivace ke koupi zimní zahrady jakákoliv, jsme připraveni váš sen učinit skutečností.

Zimní zahrada na míru

Ať se teprve chystáte stavět dům, nebo již máte postaveno a chtěli byste rozšířit obytný prostor pomocí zimní zahrady, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Přijedeme k vám a po zaměření a konzultaci s vámi navrhneme a vyrobíme zimní zahradu přesně na míru vašemu domu.

 

Široká škála odstínů zimní zahrady

Chcete, aby vaše zimní zahrada dokonale ladila se zbytkem domu? U nás si můžete vybrat ze standardních barevných odstínů pro zimní zahrady - bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017, antracit 7016, nebo je možné na přání konstrukci za příplatek lakovat do všech barev dle vzorníku odstínů RAL barev.

Luxusní design zimní zahrady

Zimní zahrady od ALcentrum mají díky vysoké kvalitě hliníkových profilů i ostatních materiálů, ať už spojovacích nebo střešní krytiny dokonalý vzhled
i užitné vlastnosti. K dokonalosti nabízíme i různé doplňkové služby jako
jsou automatické stínící systémy (markýzy), regulace topení či klimatizace nebo ovládání osvětlení. Nemáte čas hledat spolehlivé dodavatele? Vše zařídíme za vás k vaší plné spokojenosti.

 

Provedení hliníkové zimní zahrady

ALcentrum nabízí na výběr ze dvou provedení hliníkových profilů - zimní zahrady PROFI, které představují vynikající poměr ceny a kvality, a luxusní zimní zahrady DELUXE, které lze vyrobit v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL. Stejně tak si můžete vybrat, která část zimní zahrady bude mít fixní zasklení a kde budou posuvné nebo otevíratelné dveře.

Dlouhá životnost a bezúdržbovost

Hliníkové profily, které tvoří konstrukci zimní zahrady i použitá střešní krytina je zárukou dlouhé životnosti zimní zahrady od ALcentrum.
Na rozdíl od dřevěné zimní zahrady nemusíte hliníkové zimní zahrady ničím natírat, ani je jinak udržovat. Pro posuvné i otevíratelné dveře do zimní zahrady používáme ta nejkvalitnější kování.

Konstrukce z profilů bez přerušeného tepelného mostu

Naše zimní zahrady tvoří celohliníková konstrukce z profilů bez přerušených tepelných mostů. Jedná se o tzv. sezonní zimní zahrady. Sezonní zimní zahrady nejsou vzhledem ke svým tepelně izolačním vlastnostem vhodné pro permanentní vytápění v zimním období. Pokud tedy plánujete realizaci zimní zahrady s permanentním vytápěním, bohužel nejsme schopni vyhovět Vašemu požadavku.

 

Novinky

Udělejte radost celé své rodině a nechte si zhotovit zimní zahradu na míru.

Společnost Alcentrum pro vás vyrobí hliníkovou zimní zahradu na zakázku, můžete si vybrat barevné provedení, zasklení a spoustu dalšího.

Hliníková zimní zahrada

Zimní zahrada je skvělé místo určené pro celoroční relaxaci a odpočinek, které budete využívat především za špatného počasí nebo v případě zimních měsíců. Dále v ní můžete pěstovat rostliny nebo mít umístěné sportovní náčiní. Zkrátka, využití je opravdu velké!

Zajímáte se, kdy je správný čas na stavbu hliníkové zimní zahrady? Odpověď je jednoduchá – kdykoliv v průběhu celého roku. Avšak nyní, na jaře, je čas asi nejideálnější. Důvod je zcela jednoduchý – poptávka na zimní zahrady není tak velká a vy budete mít čas jí do podzimu krásně a pohodlně vybavit.
Náš tým profesionálních pracovníků je připraven pomoci vám s výběrem vhodné hliníkové zimní zahrady pro váš dům.

Na jaké výhody se můžete u hliníkové zimní zahrady těšit?

Celohliníková zimní zahrada, stejně jako jiné hliníkové přístřešky, vám nabídne mnoho výhod, jako například:

  • téměř neomezená životnost
  • nevyžaduje zvlášť náročnou údržbu
  • je odolná a stálá
  • výběr z široké palety barev
  • rozšíří obytný prostor daného domu
  • nadčasový, moderní a elegantní design
  • Zimní zahradu z hliníku vyrobíme na míru k jakékoliv novostavbě, ke staršímu domku i rozestavěnému domu. Zaměření projektu a konzultaci s vámi projednáme na místě realizace zimní zahrady, při závazné objednávce máte předběžnou kalkulaci a grafický návrh zcela zdarma.

    Jaro je ideální čas, vhodný pro stavbu hliníkové zimní zahrady. Jakmile ochutnáte první okamžiky v zimní zahradě, už ji nebudete chtít opustit.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE