Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní zahrada z hliníkových profilů? Výhody pro celou rodinu

hliníková zimní zahradaLéto se blíží ke svému konci a brzo nám začnou chladné podzimní dny. Vy ale budete chtít trávit i takové dny v příjemném prostředí vaší zastřešené terasy.

Využijte naše služby a nechte si terasu rozšířit do podoby zimní zahrady. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí hliníkové konstrukce z kvalitních hliníkových slitin všeho druhu. Ať už si budete přát hliníkovou pergolu, zimní zahradu, parkovací stání nebo přístřešek nad dveře.

Zimní zahrada bude oáza nejen pro vás, ale rádi ji využije celá rodina. Vy získáte prostor navíc pro chvíle odpočinku u knihy nebo relaxace s přáteli. Děti si mohou dokonce v zimní zahradě hrát a manžel může pěstovat choulostivé rostliny, které by zimu nevydrželi nebo si u kávy číst sportovní noviny.

 

 

 

 

Provedení zimní zahrady

  • ECO

Pokud hledáte nenáročné provedení zimní zahrady a přitom za tu nejlevnější cenu, je pro vás vhodná varianta zimních zahrad ECO. Nabízíme ji ve sněhově bílé barvě. Bude vám ladit ke klasickým bílým plastovým oknům.

  • PROFI

Zimní zahrady PROFI vám poskytnou vyvážený poměr kvalitně odvedené konstrukce a ceny. Vybírat můžete z mnoha rozměrů i barev. Sladit tak můžete zimní zahradu s barvou fasády.

  • DELUXE

Varianta DELUXE nabízí ten nejluxusnější materiál. Jedná se především o bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Barva konstrukce je sjednocená se střešními lištami. Abyste si vybrali tu nejideálnější zimní zahradu, můžete si vybrat rozměry i barevné provedení.

Jaké nabízí zimní zahrada výhody?

  • Žádná údržba

Hliníkové profily, ze kterých vyrábíme zimní zahrady, nemusíte ošetřovat barvami, ani lakem, jako tomu je například u dřevěných konstrukcí. Nepodléhají korozi, ani škůdcům.

  • Zimní zahrada přesně na míru

Hliníkové zimní zahrady se hodí jak ke klasickému baráčku, tak k pasivnímu domu. Její design je nadčasoví i klasický. Přijedeme k vám a vše si řádně zaměříme, aby vyhovovala vašim požadavkům.

  • Dlouhá životnost

Zimní zahrady jsou též odolné vůči povětrnostním podmínkám, vydrží vám potom několik generací.

Zaujala vás nabídka zimních zahrad?

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a vypracujeme pro vás nezávislou nabídku. Proto nás neváhejte kontaktovat.