Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Zimní zahrada v různých dekorech

tn zoom obrazek 642Dopřejte si posezení s přáteli na své zahradě za každého počasí. I v letních měsících vás může překvapit chladné počasí, okolo 16 stupňů nebo nečekaná přeháňka a vy se budete chtít před počasím schovat.

Můžete se ukrýt do nové hliníkové zimní zahrady. A nerušeně pokračovat v posezení se svými přáteli nebo příjemně relaxovat s hrnkem kávy v ruce. Pokud se zase počasí umoudří, bude stačit posuvné dveře odsunout a pustit dovnitř čerství vzduch. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí hliníkové konstrukce, které jsou velmi oblíbené především z hlediska bezúdržbovosti a dlouhé životnosti. Jsou vyrobené z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají výkyvům počasí. Společnost je na českém trhu již od roku 2008 a své dlouholeté nasbírané zkušenosti vkládáme do výroby hliníkových přístřešků.

 

Typy zimní zahrady

  • Zimní zahrada PROFI

Zimní zahrada PROFI vám poskytne kvalitně vyrobený produkt za příznivou cenu, poměr je dokonale vyvážen. V nabídce naleznete 4 standartní odstíny, bílá, antracit hladký, stříbrná a hnědá nebo si za příplatek můžete vybrat ze stupnice RAL, kde najdete až 200 barevných odstínů a vyberete přesně ten, který se bude hodit k vašemu domu, k plastovým oknům a dveřím.

  • Zimní zahrada DELUXE

Pokud hledáte nejluxusnější zimní zahradu, je to právě varianta DELUXE. Vybrat si můžete rozměr i barevný odstín. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem, které má UV ochranu. Zimní zahrada DELUXE je vyrobena ze speciálně zesílených profilů.

Výhody hliníkové zimní zahrady

   • Dlouhá životnost

Hliníková konstrukce odolává povětrnostním podmínkám a díky tomu může nabídnout velmi dlouhou životnost a vydržet i pro další generace.

   • Žádná údržba

Hliníková zimní zahrada nepotřebuje téměř žádnou údržbu. Pokud zrovna není zašpiněná od bláta, to postačí saponát s vodou a je opět čistá. Nemusíte řešit každoroční nátěry, jako tomu je u dřevěných konstrukcí.

   • Nový prostor

Zimní zahradou od společnosti ALcentrum, získáte prostor navíc ke svému domu, který můžete jakkoliv využít. Přes zimu může sloužit jako úschovna teplomilných květin, které by na zahradě nepřezimovali.

Zalíbila se vám nabídka zimních zahrad?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme veškeré detaily a pomůžeme vybrat ideální zimní zahradu přesně pro vás.