Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Zimní zahrada poslouží dobře v zimě i v létě

tn zoom obrazek 665Zimní zahrada dokáže vytvořit na vaši zahradě estetický, ale především praktický prvek, který bude s chutí využívat celá rodina. Zimní zahradu můžete využívat buď sezónně, nebo celoročně pro pěstování exotických a teplomilných rostlin.

Budete se v ní cítit v jakémkoliv ročním období příjemně, to vám můžeme zaručit. Dopřejte své rodině oázu relaxace a odpočinku.

Zimní zahradou sloučíte váš domov s vaší zahradou. Můžete trávit svůj volný čas v pohodlí hliníkové zimní zahrady, i když venku nevládne příliš vhodné počasí. Nemusíte se obávat, že je zimní zahrada pouze úkryt v chladných měsících, naopak, i v létě můžete svou novou zimní zahradu dostatečně využít.

Jaké vám poskytne zimní zahrada výhody

  • Žádná údržba

Konstrukce zimní zahrady je vyrobena z kvalitních hliníkových slitina nepotřebuje žádnou údržbu. Pokud bude znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

  • Tepelná izolace

Díky svému prosklení vám zimní zahrada v chladnějším období může poskytnout vyhřátí vašeho domu, díky slunečním paprskům. Je to skvělý tepelný izolant.

  • Extrémně dlouhá životnost

Získejte zimní zahradu, která vám vydrží po několik desetiletí. Díky výrobě z kvalitních materiálů mají naše zimní zahrady dlouhou životnost. Jsou totiž odolné vůči povětrnostním vlivům.

  • Universální vzhled zimní zahrady

Zimní zahradou můžete získat originální prvek, který se bude hodit k moderním domům i starším baráčkům, díky svému universálnímu vzhledu. V nabídce najdete různé rozměry i barevné provedení zimních zahrad

  • Nový prostor

Můžete zde pěstovat teplomilné rostliny, zrealizovat své sny o místu pro odpočinek, vytvořit pro své děti hernu nebo zde můžete vybudovat velkou jídelnu. V zimní zahradě se meze nekladou.

Varianty zimní zahrady

Pro své klienty máme připravené 2 varianty zimních zahrad:

  • PROFI

Pokud hledáte kompromis mezi přijatelnou cenou a kvalitou, je to právě hliníková zimní zahrada PROFI, která to splňuje. V nabídce naleznete 20 standartních rozměrů ve 4 základních odstínech, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Ale pokud si budete přát jiný odstín, stačí si vybrat s barevné stupnice RAL.

  • DELUXE

Hliníková zimní zahrada DELUXE je naší nejluxusnější řadou. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a zesílenými profily. Varianta DELUXE je naší vlajkovou lodí a je určena pro náročnější klientelu, která si potrpí na luxusní věci.

Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy.