Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní čas strávený v nové zimní zahradě

tn zoom obrazek 647Připravte se na zimu a pořiďte si nový doplněk na vaši zahradu. V nové zimní zahradě můžete odpočívat a kochat se pohledem do své zahrady i v chladných dnech.

Poslední letní paprsky babího léta si můžete užít naplno v zimní zahradě od společnosti Alcentrum, s.r.o. Nemusíte čekat až na jaro, kdy opět zavládnou příjemné teplé dny. Zimní zahrada nabízí svým obdivovatelům řadu výhod, které vám rádi představíme.

Ideální místo pro relax s rodinou

Cenu zimní zahrady určuje materiál, ze kterého je vyrobena, dále rozměr, barevné provedení a jaké si zvolíte výplně skel. Rozhodně to neznamená, že byste za novou zimní zahradu museli dát všechny své úspory. Kvalitní, ale nejlevnější zimní zahrady na trhu nabízí společnost Alcentrum, která hliníkové přístřešky vyrábí a dodává již od roku 2008.

 

Zimní zahrada vám může sloužit nejen na přezimování rostlin, ale například pro sportovní aktivity. Můžete využít výhled do zahrady a prostředí plné květin k lekci jógy nebo meditací. Využít jí ale můžete k sestavení stolního fotbalu, ping-pongu nebo k domácí posilovně. Možností je mnoho.

Jak na výběr zimní zahrady?

Jak už bylo řečeno. Prvním důležitým výběrem by měl být spolehlivý a kvalitní dodavatel. Zaměřit byste se také měli na jakou světovou stranu budete zimní zahradu chtít. Pokud se bude jednat o stranu severní, bude v zimní zahradě větší chladno a temno. Naopak zimní zahrada na straně jižní bude sice světlá, ale v letním horku v ní bude k nevydržení. Doporučujeme si zvolit jihovýchod nebo jihozápad.

Zimní zahrada vám dodá obytný prostor navíc, proto by měla působit jako by byla od samého začátku součástí vašeho domu. V naší stálé nabídce naleznete 2 typy zimních zahrad. Variantu PROFI a DELUXE. Zimní zahrada PROFI nabízí ideální poměr mezi kvalitou a cenou produktu. Nabízíme ji v barvách antracit hladký, sněhově bílá nebo v odstínu podle barevné stupnice RAL, kdy se vám bude perfektně hodit k vaší fasádě nebo plastovým oknům a dveřím. Zimní zahrada DELUX nabízí nejkvalitnější a nejluxusnější provedení. Vybrat si můžete jak rozměr, tak barevný odstín.

Zimní zahrada od společnosti Alcentrum

Na rozdíl od jiných společnosti nepožadujeme žádné zálohy předem. Zeptejte se nás na realizace hliníkových zimních zahrad, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a domluvíme si s vámi schůzku. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221.