Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Z hliníkové pergoly zimní zahrada

pergolacernaPořídili jste si v minulosti hliníkovou pergolu a nyní uvažujete o celém jejím zasklení? Dejte hliníkové pergole nový kabát v podobě hliníkové zimní zahrady.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. zastřeší vaší stávající hliníkovou konstrukci dle vašeho přání. Firma je na českém trhu již více než 10 let, naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Zakládáme si na solidním jednání a zákaznickém servisu.

 

 

 

 

 

 

Výběr hliníkové zimní zahrady

Pro maximální spokojenost vyrábíme 2 různé provedení zimních zahrad.

  • Hliníková zimní zahrada PROFI

Rovnocenný poměr mezi kvalitou a cenou je provedení PROFI. Toto provedení může být vaše ve 4 standartních odstínech – bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Pokud se vám ale ani jedno barevné provedení nehodí, pak si můžete vybrat ze vzorníku barev RAL. Díky širokému vzorníku barev můžete skvěle sladit barvu zimní zahrady se stávající pergolou a plastovými okny nebo fasádou.

  • Hliníková zimní zahrada DELUXE

Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům. Toto provedení je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, zvolit si můžete i bezpečnostní sklo či speciální zesílené profily. I v tomto případě si můžete vybrat barvu ze široké palety barev.

Jaké vlastnosti můžete očekávat od hliníkové zimní zahrady

Máte-li hliníkovou pergolu, pak asi máte představu o výborných vlastnostech. Přesto si je projdeme znovu.

   • Životnost v řádech desetiletí

Nejzásadnější roli hraje dlouhá životnost hliníkových konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady jsou vyráběny z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.

   • Nevyžaduje žádnou údržbu

Zimní zahrady nemusíte nijak natírat ani ničím ošetřovat či brousit. V porovnání s dřevěným zastřešením vám odpadne každoroční broušení a natírání.

   • Rozšíření obytného prostoru

Přistavěním zimní zahrady k pergole získáte plnohodnotný obytný prostor, který využije celá rodina. Můžete si tam uskladnit teplomilné rostliny, dát si tam křesílka k relaxaci nebo stolní fotbálek a trávit tak příjemné chvíle v samém srdci zahrady.

Potřebujete více informací?

Potřebujete-li více informací, co vše je potřeba k rozšíření z hliníkové pergoly na zimní zahradu, pak nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme vše potřebné.