Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Využijte zahradní pergolu i v zimě

Chcete mít na své zahradě pergolu, ale přemýšlíte o jejím využití i v zimě? Je spousta možností, jak letní přístřešek využívat i v zimě.


Někdo si z pergoly udělá zimní přístřešek pro květiny, nebo zahradní nábytek a nářadí, ale ti praktičtější si chtějí relax na zahradě užívat po celý rok.

Zahradní pergola

Zahradní pergola může být vyrobena z různých materiálů. Často se využívá dřeva, ale tento materiál potřebuje pravidelnou úpravu a v našich podmínkách dosti trpí. Další a výhodnější variantou jsou pergoly z hliníkových profilů.

Zahradní pergola z hliníkových profilů

Hliníkové profily dodají vaší pergole jedinečný moderní vzhled, ale hlavně šetří čas i peníze při očistě a variabilitu v úpravě. Hliníkové profily dovolují velkou kreativitu v provedení, jak tvarovém, tak rozměrovém.

Jak využijete svou pergolu z hliníkových profilů i v zimě? Můžete ji použít přesně tak, jak je napsáno výše, ale jak je již zmíněno, tak hliníkové profily jsou velmi vhodné pro variabilitu řešení v provedení. Hliníkové profily a pergoly z hliníkových profilů můžete dle libosti nechat upravit například na zimní zahradu z hliníkových profilů.

Hliníkové profily vám umožní, oproti dřevu, širší možnosti v úpravách bez většího zásahu do samotné konstrukce, jako tomu bývá u dřeva, kde mnohdy narušíte konstrukci a spoje již nemají stejný odstín.

Chcete si užívat sluneční paprsky i v zimě v teple?

Přeměňte svou pergolu z hliníkových profilů v zimní zahradu z hliníkových profilů a využijte již každý den v klidu, ať je teplo, nebo zima. Pokud budete chtít přestavět hliníkovou pergolu na zimní zahradu, pak nás stačí kontaktovat a společně vybereme vhodné řešení.

Zimní zahrada z hliníkových profilů

Rozšiřte si obytnou část vašeho domu a mějte možnost si ji užívat celoročně. Hliníková zimní zahrada nabízí široké využití, ať už pro relax a odpočinek, pro pěstování teplomilných rostlin, jako místo pro setkání s příteli a rodinou. Zkrátka, každý si najde to své.

Pro naši společnost Alcentrum je spokojenost zákazníka na prvním místě, přestavět pergolu na zimní zahradu je pro nás maličkost.