Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Vhodný čas na projekt hliníkové zimní zahrady

tn zoom obrazek 644Právě nám nastává období, kdy budeme trávit více a více času na své zahradě. Nejen čas odpočinku, ale především čas práce.

Budeme se starat o své zahrádky a vymýšlet stále nové projekty, přemýšlet jak si tu naši zahradu udělat ještě krásnější.
Co takhle zazimovat si svou hliníkovou pergolu. Stačí k ní dostavět zimní zahradu, a kdy jindy to udělat než právě teď, kdy nepadáme vedrem, ani nám neprší za krk. V zimě si pak budete moci užívat příjemné chvíle ve vaší zimní zahradě plné krásných rostlin společně s celou rodinou.

Kvalitní hliníkové konstrukce pro vás vyrábí i dodává naše společnost ALcentrum s.r.o. již od roku 2008. Jsme původně rodinná firma s bohatými zkušenostmi, které jsme pobírali především v zahraničí. Pro své klienty máme bohaté portfolio služeb. Nabízíme nejen hliníkové zimní zahrady, ale též hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, hliníková garážová stání, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Hliníková zimní zahrada má nesporné výhody

    • Dlouhá životnost

Zaručujeme dlouhou životnost hliníkové zimní zahrady, protože jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin a ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, takže konstrukce perfektně odolává povětrnostním vlivům.

    • Bezúdržbovost

Další velkou výhodou je, že se nemusíte starat o její nátěr nebo ošetření. Hliník je nadčasový materiál, který nepotřebuje žádnou údržbu. Na rozdíl od dřevěných zahradních konstrukcí, které musíte minimálně každý rok ošetřovat proti škůdcům nebo vyblednutí barvy.

    • Zimní zahrada na míru

Zhotovíme vám takovou zimní zahradu, jakou si budete přát. Pokud si budete přát zimní zahradu přímo na míru, rádi přijedeme na místo daného projektu a sami si vše do detailů zaměříme, aby budoucí zimní zahrada byla podle vašich představ. Nemusíte mít strach, že by se zrovna k vašemu domu nehodila, naše hliníkové zimní zahrady mají universální vzhled, takže se hodí jak k novostavbám, tak ke klasickým domkům.

    • Tepelná izolace

Další plus je její tepelná izolace, kdy v zimních měsících neuniká teplo a v letních měsících nedochází k přehřívání, tak si místnost stále drží svou optimální teplotu. Volíme proto kvalitní tepelnou izolaci, aby si naši zákazníci mohli užívat zimní zahradu ve všech ročních obdobích.

Rádi byste i vy svou zimní zahradu?

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Společně vybereme ideální zimní zahradu, ve které budete moci trávit příjemný čas.