Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Věnujte rodině dárkový poukaz na zimní zahradu

tn zoom obrazek 647Letos by to k Vánocům chtělo vymyslet něco originálního až netradičního. Pro co se ale rozhodnout, aby pod stromečkem byla spokojená celá rodina? A aby dárek udělal radost každému? Něco, co bude praktické a užitečné. Máme pro vás ideální tip na vánoční dárek, a tím je hliníková zimní zahrada od společnosti ALcentrum, s.r.o.

V zimní zahradě můžete trávit nadcházející vánoční svátky i Silvestra. Můžete se kochat pohledem do zasněžené zahrady a být v příjemném teple domova. Hliníková zimní zahrada propojí zahradu s domem a vy můžete využívat obytný prostor, který může sloužit jako jídelna, herna nebo prostor pro odpočinek s rodinou.

Technické parametry zimní zahrady

Zimní zahradu i ostatní hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají povětrnostním vlivům a díky tomu vám vydrží po další generace. Odstín hliníkové zimní zahrady si můžete vybrat z barevné stupnice RAL, která obsahuje až 200 různých odstínů a vy můžete sladit barvu konstrukce s barvou plastových oken. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná.

Střešní krytinu tvoří polykarbonát o tloušťce 16 mm s UV ochranou, díky které můžete v zimní zahradě trávit i letní dny. V nabídce máme na výběr mléčné, čiré či barevné provedení.

Zimní zahrada z hliníku má spoustu nadstandartních výhod. Nejen že její životnost je opravdu dlouhá, díky kvalitnímu materiálu, ale nemusíte se starat o žádné nátěry nebo údržbu, jako tomu bývá u dřevěných konstrukcí.

Typy zimní zahrady

    • PROFI

Hledáte-li ve svém životě vyvážený poměr a kompromis, tak ten vám můžeme nabídnout u varianty PROFI. Jedná se o kvalitně provedenou konstrukci, ale stále za přijatelnou cenu. Vybírat můžete z 20 rozměrů v barvách bílá, antracit, hnědá a stříbrná, či z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Hliníková zimní zahrada DELUXE vám zaručí jen ten nejluxusnější vzhled a konstrukci vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily, bezpečnostní sklo a střešní lišty sladěné s barvou konstrukce. Barvu si můžete zvolit z barevné stupnice RAL.

Ideální dárek pod stromeček

Zimní zahradou z hliníku rozhodně překvapíte svou rodinu o Vánocích, Originálnější dárek snad nemůžete pořídit. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy.