Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Vánoční svátky můžete strávit v útulné zimní zahradě

tn zoom obrazek 644Investujte našetřené peníze do zimní zahrady z hliníku a užijte si vánoční svátky v útulném prostředí. Kvalitní zimní zahrady pro vás vyrobí a dodá společnost ALcentrum, s.r.o., která se pohybuje na českém trhu již od roku 2008.

Můžete udělat radost celé vaší rodině, tím, že si zimní zahradu koupíte předčasně, ještě před Vánoci. Můžete si zde udělat odpočinkové místo, speciálně pro vás s pohodlným křeslem, ve kterém si budete číst oblíbenou knížku s hrnkem kávy v ruce. V zimní zahradě si můžete nechat přezimovat rostliny, které by krutý mráz spálil. Děti si mohou sestavit stolní fotbálek a i v zimních měsících být v blízkosti vaší zahrady.

Výhody zimní zahrady

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, proto jsou hliníkové přístřešky vyhledávány především díky jejich dlouhé životnosti. Jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná vůči oděru a barvy jsou stálé.

  • Žádná údržba

Rozhodujete se mezi dřevěnou nebo hliníkovou zimní zahradou? Je to snadné, dřevěnou konstrukci budete muset často natírat proti škůdcům, oproti tomu je hliníková konstrukce naprosto bezúdržbová. Pokud bude znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

  • Technické parametry

Střešní krytinu tvoří polykarbonát o tloušťce 16 mm. Vybrat si můžete z barev mléčná nebo čirá. Jako spojovací materiál používáme kvalitní nerezavějící ocel.

  • Velký výběr variant

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete různé rozměry i barevné provedení, které se bude hodit právě k vaší pergole a domu.

Typy hliníkové zimní zahrady

  • Varianta PROFI

Upřednostňujete vyvážený poměr mezi kvalitou produktu a jeho cenou? Právě pro vás máme v nabídce zimní zahrady PROFI. Jedná se o kvalitní a propracované konstrukce, které máme za přijatelné ceny. Nabízíme jej ve 4 základních odstínech.

  • Varianta DELUXE

Dáváte-li přednost spíše luxusnějším věcem a neohlížíte se tak úplně na cenu, tak pro vás je určena hliníková zimní zahrada DELUXE. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem s UV ochranou. Barva konstrukce dokonale ladí s barvou střešních lišt, které tomu dodají propracovanější vzhled.

Nabídka zimních zahrad pro vás

Investujte své finance rozumně a pořiďte si hliníkovou zimní zahradu od společnosti ALcentrum. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.