Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

V zimní zahradě můžete zažít spoustu rodinných zážitků

zimni zahrady slide1 novyZimní zahrada je již desetiletí využívána mnoha způsoby. Někdo využívá zimní zahradu pro odpočinek a relaxaci, někdo využil zimní zahradu pro zastřešení bazénu, jiný v ní pěstuje cizokrajné rostliny a nechává přezimovat květiny.

V zimní zahradě lze uspořádat „zahradní“ párty pro přátele, zkrátka tím rozšíříte obytný prostor a stále budete v samém srdci zahrady.

Užívejte si zahradu za každého počasí. Nerušený klid získáte díky hliníkové zimní zahradě i v období dešťů nebo sněhových přeháněk. Vychutnávejte si bubnování deště do střechy nebo sledujte, jak se zahrada zabaluje pod sněhovou pokrývku – je to úžasná relaxace, kterou ocení celá vaše rodina.

V zimní zahradě se dá podniknout spousta věcí a zažít krásné rodinné zážitky. Především v zimních měsících, kdy se nedá moc času trávit na procházkách, oceníte prostor pro rodinné dýchánky.

Jaké má hliníková zimní zahrada vlastnosti a přednosti?

Výhody hliníkové zimní zahrady jsou v zimě velice pozitivní. Každý majitel určitě ocení bezúdržbovost, velmi dlouhou životnost, stálost a odolnost barev, nehořlavost a velmi moderní vzhled. Hliníková zimní zahrada dále:

  • Umožní nejen odpočinek v příjemném přírodním prostředí, ale i posezení s rodinou či přáteli
  • Poslouží nám pro hry dětí nebo pro relaxační sportování (stolní tenis, rotoped, deskové hry, kulečník…)
  • Poskytne nám prostor pro pěstování teplomilných rostlin a přezimování květin
  • Případně nám umožní plavání v bazénu po celý rok

Kde si pořídit hliníkovou zimní zahradu?

Předním výrobcem hliníkových přístřešků, včetně zimních zahrad, je v České republice naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o., která je na trhu již více než deset let.
Vyrábíme celohliníkové konstrukce, které mají výborné tepelně izolační vlastnosti, vyrobíme zimní zahradu přesně na míru vašim potřebám, vybrat si můžete z opravdu širokého spektra barev a zvolit si můžete na zastřešení i bezpečnostní sklo.
Klient a jeho přání je pro nás na prvním místě, uděláme vše pro jeho spokojenost.

Možnosti hliníkové zimní zahrady

Zimní zahrady vyrábíme ve 3 provedeních, které jsou v různých cenových relacích. Jde o :

  • provedení ECO – základní varianta pro nenáročnou klientelu, která touží po zimní zahradě
  • provedení PROFI – toto provedení je zlatá střední cesta, kvalitní provedení odpovídající své ceně
  • provedení DELUXE – provedení zaměřené na nejnáročnější klientelu, odpovídá i vyšší pořizovací cena

Nečekejte na nic a objednejte si hliníkovou zimní zahradu ještě dnes. Dlouhé zimní večery můžete trávit se svou rodinou v novém prostoru vašeho domova.