Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Užijte si podzim v zimní zahradě

tn zoom obrazek 642Chcete si i v chladných dnech užívat pobyt na zahradě? Už jste uvažovali o zasklení své pergoly, která vám doteď sloužila pouze v letních měsících? Zasklením pergoly získáte obytný prostor navíc. Pergola se uzavře a rozšíří.

V zimní zahradě můžete hrát s rodinou různé stolní hry a kochat se přitom pohledem do své zahrady. Můžete zde mít speciální místo pro relax a odpočinek nebo si nechat zhotovit v zimní zahradě i jídelnu. Společnost ALcentrum, s.r.o. ráda zhotoví zimní zahrady i jiné hliníkové přístřešky, které nikde nesmějí chybět, jako například garážové stání, přístřešek nad dveře nebo hliníkový plot.

Hliníkové přístřešky všeho druhu vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších hliníkových profilů. Hliník je odolný materiál a má spoustu kladných vlastností. Mezi které patří například dlouhá životnost, žádná údržba, stálá barva nebo universální design.

 

Typy zimní zahrady

    • Zimní zahrada PROFI

Jste-li příznivcem kompromisu, je pro vás zimní zahrada PROFI tou nejideálnější. Za kvalitně odvedenou práci zaplatíte i odpovídající peníze. Hliníková zimní zahrada PROFI nabízí zlatou střední cestu mezi cenou a kvalitou. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech ve 4 standartních barvách nebo si za příplatek můžete vybrat speciální barvu ze vzorníku RAL, aby dokonale ladila s vašimi okny.

    • Zimní zahrada DELUXE

Jedná se o naši nejluxusnější řadu, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů. Zimní zahradu DELUXE nedodáváme ve formě stavebnice, nabízíme ji pouze s profesionální montáží. Dovezeme vám ji společně s bezpečnostním sklem. Střešní lišty jsou v barvě konstrukce, stejná barva tomu dodá luxusní vzhled. Tato řada uspokojí i náročnější klientelu. Barvu si můžete vybrat ze stupnice RAL.

Technické parametry

Konstrukci zimní zahrady ošetříme vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči oděru. Jako spojovací materiál používáme výhradně nerezavějící ocel. Střešní krytina na zimní zahradě je vyrobena z 16 mm polykarbonátu, který je opatřen UV ochranou. Naši profesionálové vám rádi zimní zahradu smontují. Ceny montáže se pak liší dle rozměru a typu zimní zahrady.

Rádi byste se dozvěděli více?

Teď už si stačí si jen vybrat a domluvit se na podrobnostech. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi vám zodpovíme na dotazy a můžeme vybrat zimní zahradu společně s vámi.