Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Užijte si i mrazivé dny v zimní zahradě

tn zoom obrazek 660Už vás nebaví stále trčet doma a jen se dívat na televizi. Obzvlášť v této koronavirové době, kdy je všechno všude zavřené a je vyhlášen nouzový stav, tak nás to nutí být doma a nikam nechodit. Vyhráno mají ti lidé, kteří vlastní dům se zahradou, ale co v tomto zimním počasí, když na zahradě nemůžeme nic dělat?

Máme pro vás praktický tip. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí hliníkové zimní zahrady, které vám budou sloužit jako příjemné místo, kde můžete trávit čas i při mrazivém počasí. Zimní zahradou z hliníku získáte prostor navíc, který můžete jakkoliv využít. Někteří klienti si v ní dokonce zhotoví jídelnu nebo hernu pro děti.

Typy zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Pokud ale nechcete využívat zimní zahradu celoročně, můžeme vám sestavit pouze sezónní zimní zahradu, která nemá přerušený tepelný most, jsou v ní potom velké teplené ztráty, takže když venku mrzne, nemůžete ji plně využívat. Bude vám ale perfektně sloužit od jara do podzimu. Udělejte si oázu klidu, místo speciálně pro vás k příjemnému posezení. Hliníkové zimní zahrady vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

    • Celoroční zimní zahrada

Chcete-li trávit v zimní zahradě i mrazivé dny, rádi vám vyrobíme celoroční zimní zahradu. Disponuje přerušeným tepelným mostem, nejsou zde žádné tepelné ztráty a můžete si v ní dokonce zatopit. Získáte obytný prostor navíc, který můžete využít jakkoliv. Děti zde můžou trávit čas v herně, kterou pro ně připravíte. Pokud vlastníte nějaké exotické rostliny, klidně je nechte přezimovat v zimní zahradě, aby vám venku neumrzly. A vy si zde můžete zvelebit svůj koutek pro čtení knih a pití horké kávy.

Výhody hliníkové zimní zahrady

    • Postavíme vám zimní zahradu na míru

Zimní zahrada z hliníku vám bude ladit u jakékoliv stavby. Může se jednat o starší dům se sedlovou střechou nebo moderní stavbu. V nabídce máme různé rozměry i odstíny, takže si vyberete přesně podle vašich představ, aby vám zimní zahrada dokonale ladila s plastovými okny a dveřmi.

    • Dlouhá životnost a žádná údržba

Všechny hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají vlivům počasí, jako je kyselý déšť, kroupy, námraza apod. Nemusí vás trápit ani údržba hliníkové zimní zahrady, pokud bude znečištěna, postačí vám voda se saponátem.

Vyberte si svou zimní zahradu

Stačí nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme cenovou nabídku.