Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Uzavřete svou hliníkovou pergolu zimní zahradou

tn zoom obrazek 642I když je horké léto, je ten správný čas uvažovat o stavbě zimní zahrady. Můžete již teď být připravení na chladné měsíce. Získáte tak obytný prostor navíc, který můžete využít podle svého.

Jistě najde uplatnění jak v létě, tak v zimě. Zimní zahrada nemusí hned znamenat luxus a přepych, jako tomu bylo dřív. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám postaví zimní zahradu z hliníku za přijatelné ceny.

Zimní zahrady jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů, které mají nespočet kladných vlastností. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jejich barva je stálá a oděru odolná. Na výběr máte spoustu rozměrů i odstínů. Nejdůležitější vlastností je dlouhá životnost a žádná údržba.

 

Provedení zimní zahrady

    • Zimní zahrada PROFI

Jedná se o kvalitní zimní zahradu, kterou nabízíme za přijatelnou cenu. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a z dekoru podle vašeho přání. Ve stálé nabídce máme zimní zahrady ve standartních odstínech, jako je sněhově bílá či antracit hladký, ale pokud se vám ani jeden odstín nebude hodit k vašim plastovým oknům či dveřím, můžete si vybrat odstín ze stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů.

    • Zimní zahrada DELUXE

Pokud hledáte designové a nadčasové provedení, je to právě naše vlajková loď, zimní zahrada DELUXE. Je velmi oblíbená u klientů, kteří si potrpí na luxusní styl života. U této řady využíváme speciálně zesílené profily, společně s ostatními kvalitními materiály a bezpečnostní sklo s UV ochranou. Zimní zahrada DELUXE uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Nabídka zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Pokud vám stačí trávit čas na své zahradě jen od jara do podzimu, je právě pro vás ideální sezónní zimní zahrada, která je tvořena nepřerušeným tepelným mostem. V nabídce máme dva typy výplně, a sice polykarbonát nebo sklo. Typy otevíracího zařízení jsou sklopné, posuvné, skládací nebo zcela sklopné dveře.

    • Celoroční zimní zahrada

U této zimní zahrady jsou tepelné ztráty minimální, protože konstrukce celoroční zimní zahrady je tvořena přerušeným tepelným mostem. Můžete ji tak využívat NONSTOP celý rok. Můžete si v zimních měsících odpočinout ve své nové zimní zahradě nebo do ní uložit teplomilné rostliny.

Zajímá vás naše nabídka zimních zahrad?

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o zimních zahradách společnosti ALcentrum, s.r.o., kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a případně vybereme zimní zahradu ideálně pro vás.