Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Ukryjte se před deštěm do zimní zahrady

tn zoom obrazek 663Léto nám pomalu končí a nám nezbývá nic jiného než se pustit do zazimování zahrádky. Zase se ukryjeme do svých domovů, protože venku nám začne nevlídné počasí a klasický podzim.

Co takhle si prodloužit dny venku a i za nepříznivého počasí se kochat pohledem do zeleně své zahrady? V tom vám pomůže ALcentrum, s.r.o. Společnost, která je na českém trhu 20 let a vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky pro různá využití, jako je například velmi oblíbená zimní zahrada z hliníku, dále hliníková pergola, zahradní altán nebo garážové stání.

Terasa bude chráněna před nepříznivým počasím, zazimována a vy můžete své teplomilné rostliny nechat v bezpečí v zimní zahradě, kde vám přežijí až do jara. Zimní zahrada vám vytvoří obytný prostor navíc, kde si můžete zařídit jídelnu a scházet se tam s celou rodinou nebo oázu klidu před všedními starostmi. Profesionální tým ze společnosti ALcentrum, s.r.o. vám takové místo klidu hravě zvládne vytvořit.

 

Výhody zimní zahrady z hliníku

    • Vše na míru

Rádi vám zimní zahradu přistavíme k již postavenému domu nebo s ní můžete počítat už v samotném projektu domu. Sestavíme ji přesně na míru, podle vašich požadavků. Zaměření projektu a konzultaci máte u nás zdarma.

    • Odstín zimní zahrady

V nabídce naleznete bohatou škálu barevných odstínů, který můžete zkombinovat tak, aby perfektně ladit s barvou vašich plastových oken a dveří. Můžete si vybrat též střešní krytinu, kterou nabízíme v mléčné, čiré nebo v barevné variantě.

    • Dlouhá životnost a žádná údržba

Dlouhá životnost zimní zahrady je díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých je vyrobena. Vydrží vám i několik generací. Stříkáme ji odolnou barvou KOMAXIT, která je stálá a oděru odolná. Nemusíte se ani starat o každoroční nátěr, jako by tomu muselo být u dřevěných konstrukcí.

Typy zimní zahrady

    • Zimní zahrada PROFI

Vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou nabízí pouze varianta PROFI, vyrobena z kvalitních hliníkových slitin. Vybrat si můžete ze dvou standartních nabízených barev, sněhově bílá a antracit hladký nebo v barevné škále RAL a sladit tak okolí zimní zahrady s konstrukcí.

    • Zimní zahrada DELUXE

Zimní zahrada DELUXE je naší nejluxusnější variantou. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Vybrat si můžete libovolný odstín.

Výběr je jen na vás

Začněte se stavbou zimní zahrady ještě dnes, rádi vám se vším pomůžeme. Kontaktujte nás, společně doladíme detaily projektu.