Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Stylová zimní zahrada

tn zoom obrazek 645Sníte o kusu přírody přímo u Vás doma? Chybí Vám v zimě možnost posedět mezi rozkvetlými květinami či keři? Jste vášnivým pěstitelem exotických rostlin, ale nemáte na svoji zálibu vyhovující prostory?

Řešení je jednoduché – stylová zimní zahrada od českého výrobce Alcentrum s.r.o.

Původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s výrobou a prodejem hliníkových konstrukcí. Velká variabilita hliníkových profilů přináší i široké využití konstrukcí, které jsou z nich postaveny. Ať už se jedná o zahradní altány, pergoly, zastřešení bazénů, garážová stání nebo v současné době stále více vyhledávané zimní zahrady.

 

 

 

Varianty hliníkových zimních zahrad

Naše firma Alcentrum s.r.o. nabízí individuální přístup ke každé zakázce a navrhneme Vám zimní zahradu přesně podle Vašich představ.Aby byla Vaše zimní zahrada opravdu stylová a perfektně zapadla do designu vašeho domu, můžete si barvu zimní zahrady zvolit z řady standardních odstínů (bílá, stříbrná, hnědá, antracit) a nebo si za příplatek vybrat jakýkoliv odstín ze vzorníku RAL barev.

V současné době Vám nabízíme dvě varianty hliníkových zimních zahrad.
Zákazníky je velmi oblíbená zimní zahrada PROFI. Tak poskytuje skvělou kvalitu za rozumnou cenu.
Druhou variantou pro náročnější uživatele je zimní zahrada DELUXE, u které si můžete zvolit jakýkoliv odstín ze vzorníku barev RAL a také umístění posuvného a fixního zasklení zimní zahrady.

Hliníkové zimní zahrady od Alcentrum

Zimní zahrady z od firmy Alcentrum s.r.o. jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin a zajisté Vás potěší svoji nenáročnou údržbou, dlouhou životností, nehořlavostí a nadčasovým vzhledem.

Samozřejmostí je kompletní servis od zpracování grafického návrhu, přes zaměření konkrétního prostoru až po samotnou realizaci zimní zahrady.

Mít zimní zahradu je opravdu skvělá volba pro Ty, kteří si chtějí doma vytvořit stylový a moderní prostor pro relaxaci a odpočinek. Využití zimní zahrady si najde opravdu každý člen vaší domácnosti. Zároveň se Vám tak otevírá i možnost rozšířit si obytnou plochu Vašeho domu.

Potřebujete poradit s objednávkou hliníkové zimní zahrady

Pokud máte jakékoliv otázky, nevíte si rady s výběrem nebo potřebujete poradit s objednávkou, neváhejte a zavolejte na telefonní číslo 732 607 221 nebo využijte kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách hlinikove-zimni-zahrady.cz. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.