Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Prodlužte si pobyt v přírodě díky zimní zahradě

zimní zahradaJe vám líto, že je léto téměř u konce a vy si chcete užít prostředí vaší zahrady co nejdéle? Ideálním řešením je ve vašem případě zimní zahrada.

A věřte, že kvalitní a přesto cenově dostupnou získáte u tuzemského výrobce – u naši společnosti Alcentrum s.r.o.. Výrobou hliníkových zimních zahrad a dalších přístřešků se zabýváme vice než 10 let.

Hliníkové zimní zahrady jsou v našem přírodním pásu čím dál oblíbenější. Důvodem je také zvyšující se teplota nejen v letních měsících. V zimní zahradě můžete nechat přezimovat exotické rostliny, ale také si pohodlně propojíte zahradu s vaším domovem. Je to elegantní řešení, jak získat další obytný prostor pro vaši rodinu, místo pro relaxaci a odpočinek. Jen si představte posezení mezi rostlinami, pohodlné křeslo, víno nebo dobrou kávu a knihu. Krásné prostředí je pro odpočinek velmi důležité.

 

 

Proč zvolit hliníkový zimní zahradu z hliníku od společnosti ALcentrum?

  • Zimní zahrady v mnoha rozměrech

Co dům to téměř originál. Jsme si tedy vědomi, že ne vždy se zákazníkovi hodí standardní rozměr, který běžně držíme skladem. Jsme schopni tedy vytvořit různé rozměry dle přání našich zákazníků.

   • Záruka hliníkové zimní zahrady

    Také u hliníkové zimní zahrady je standardní záruka 24 měsíců.

   • Žádná platba zálohy
   • Zajímá vás, jak je to s placením zálohy za objednávku? Nemusíte se bát, oproti naší konkurenci, od našich zákazníků nepožadujeme žádné zálohy na výrobu zimní zahrady z hliníku

   • Doprava a platba za zimní zahradu
   • Zimní zahradu vám můžeme doručit několika způsoby. Pokud vytvoříte objednávku na zimní zahradu včetně profesionální montáže, získáte dopravu zdarma.

    V případě, že nebudete chtít montáž od našich kolegů, dojde k navýšení finální částky za dopravu o 500 Kč. A jako poslední možnost si můžete zimní zahradu vyzvednout přímo u nás na provozovně.

Hliníkové zimní zahrady od společnosti ALcentrum

Zimní zahrady můžete využívat mnoha způsoby, jaký si zvolíte je jen na vás, ale věřte, že u nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Podívejte se na naše realizace a přesvědčte se na vlastní oči. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.