Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Peníze od Ježíška investujte do zimní zahrady

tn zoom obrazek 642Nejuniversálnějším dárkem pod stromečkem jsou peníze. Člověk si za ně může koupit, co se mu líbí nebo co zrovna potřebuje. Vánoční svátky už máme za sebou a teď, co s těmi penězi?


Máme pro vás skvělý tip, investujte do hliníkové zimní zahrady a potěšíte tak celou rodinu. V zimní zahradě můžete odpočívat u kávy, vaše děti si v ní budou moci hrát a tatínek pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovaly.

Proč právě hliníkovou zimní zahradu?

Společnost ALcentrum vyrábí zimní zahrady z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné především vůči nepříznivému počasí, a jejich životnost je tak velmi dlouhá. Vyrábíme i jiné hliníkové přístřešky. Krom zimních zahrad jsou to například hliníkové pergoly, hliníkové garážové stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře.

Jaký typ zimních zahrad nabízíme?

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahradou můžete dokonale rozšířit svou hliníkovou pergolu. Nehrozí žádný únik tepla, protože konstrukce disponuje nepřerušeným tepelným mostem. Vybrat si můžete ze dvou typů výplně, a sice sklo nebo polykarbonát.

    • Celoroční zimní zahrada

Jak už název napovídá, celoroční zimní zahradu můžete využívat po celý rok. Zde je použit přerušený tepelný most, teplotní ztráty jsou tak minimální. Celoroční zimní zahradu můžete i v zimních měsících vytápět a trávit v ní příjemné chvilky s pohledem do zimní zasněžené zahrady.

Vlastnosti zimní zahrady

    • Dlouhá životnost

Velkou výhodou u hliníkových zimních zahrad je jejich dlouhá životnost. Jsou vyrobeny z hliníkových slitin, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Ošetřeny jsou práškovou barvou KOMAXIT, která odolává oděru a drží stálou barvu.

    • Bezúdržbovost

Pokud hledáte konstrukci, u které nemusíte řešit žádnou údržbu, nátěr, apod., tak je právě hliníková konstrukce pro vás nejideálnější. Bude-li někde zašpiněná, postačí ji umýt vodou se saponátem a je zase jako nová.

    • Velký výběr rozměrů

Nabízíme tři produktové řady, ze kterých si vybere opravdu každý. Hliníková zimní zahrada ECO je naší nejlevnější variantou, PROFI řada nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou a hliníková zimní zahrada DELUXE je naší nejluxusnější variantou.

Pořiďte si svou zimní zahradu

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s výběrem vaší zimní zahrady. Společně nalezneme optimální řešení.