Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Peníze od Ježíška investujte do zimní zahrady

Přáli jste si od Ježíška letos finanční obnos, abyste si mohli zvelebit své bydlení a přání se vám splnilo? Chcete rozšířit svůj obytný prostor u domečku? Vsaďte na zimní zahradu.

Zimní zahrada poskytne prostor pro mnohostranné využití, především si díky ní budete moci užívat zahrady i v zimních měsících.
Snídejte za vycházejícího slunce i v prosinci a načerpejte z něho energii do celého dne. A po vyčerpávajícím pracovním dni si vychutnejte západ slunce s dobrým šálkem čaje.

Jistě si říkáte, že pořízení zimní zahrady potřebuje dostatek peněz, peníze obdržené od Ježíška vám ke snu ale pomohou. Investice do bydlení se vždy vyplatí a uděláte radost celé své rodině. Díky zimní zahradě budete mít relaxační zónu pro každého za jakéhokoliv počasí.

Materiál na stavbu zimní zahrady

Stále častěji se v dnešní době využívají na stavbu přístřešků hliníkové profily. Jde o bezúdržbové provedení, které odolává všem povětrnostním podmínkám, je nadčasové, hodí se ke každému typu domu a životnost je téměř neomezená.

Kvalitní hliníkové profily používá na výrobu přístřešků společnost Alcentrum, která má stovky spokojených zákazníků již od roku 2008.

Jakým způsobem lze využít hliníkové zimní zahrady?

Zimní zahrady z hliníku lze využít mnoha způsoby. Na své si přijdete opravdu každý, využití je široké:

  • relax a odpočinek v přírodě s dobrou kávou či čajem
  • rozšíření obytného prostoru
  • uskladnění zahradního nábytku
  • sportovní vyžití pro děti
  • přezimování květin a pěstování teplomilných rostlin
  • krytí bazénu
  • a mnoho dalšího

Hliníkové zimní zahrady vyrábí společnost Alcentrum na zakázku. Zvolit si můžete libovolný rozměr i barvu. Ať už máte jasné představy, jak má zimní zahrada vypadat nebo stále tápete, kontaktujte společnost Alcentrum. Společně proberete možnosti a na základě vašeho přání vypracují grafický projekt včetně předběžné kalkulace. Peníze od Ježíška budou skvěle investovány.