Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Pěstování exotických rostlin v zimní zahradě

Jste milovníkem pěstování nejen květin, ale i rostlin, co nemůžete pěstovat v chladném počasí a přes zimu? Máte dům a zvažovali jste stavbu zimní zahrady? Spojte tyto dvě věci v jednu a udělejte si radost. Nechte si zhotovit hliníkovou zimní zahradu od společnosti Alcentrum.

Jak na útulné zahradní posezení?

Interiéry máte vyřešeny a chystáte se na zahradu? Součástí většiny zahrad je i zahradní posezení, které může mít různé podoby – pergoly, zimní zahrady, altány, posezení u bazénu atp. Určitě jste si dali záležet na tom, aby váš interiér byl vhodně vybaven odpovídajícím nábytkem. Ten samý postup byste měli aplikovat i v případě zahradního posezení.

Dveřní pouzdro Eclisse

Stejně jako u zimních zahrad můžete použít posuvný systém v exteriéru, tak stejně efektně můžete využít posuvný systém i v interiéru. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou.

Efektivní posuvný systém můžete využít pro všechny typy dveřních křídel a ušetřit potřebné místo oproti klasickým otočným dveřím. Dveřní pouzdra jsou vhodná pro zděnou i SDK příčku. Pouzdra Eclisse jsou světovým výrobcem těchto systémů a my je Vám vřele doporučujeme.

Vybavení do zimní zahrady

Máte skvěle vypadající zimní zahradu a chcete ji maximálně využívat? Zimní zahrada není určena pouze pro „skladování“ rostlin, je to i místo, kde můžete relaxovat i za nepříznivých podmínek (deštivé počasí, mrazy…).

Bazén v zimní zahradě

Chtěli byste si užívat svůj bazén po celý rok? Řešením je bazén v zimní zahradě! Zimní zahrada vám umožní koupání v bazénu po celý rok. V zimě v ní bude díky prosklení krásně teplo a přitom si můžete užívat výhled na rozkvetlou nebo zasněženou zahradu!