Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zimní zahrada z hliníkových profilů jako součást obytného prostoru

První zimní zahrady se začínaly stavět v polovině 17. století a nazývaly se oranžerie. Jednoduše proto, že se v nich celý rok pěstovaly pomerančovníky. Původně vypadala zimní zahrada jako zděný dům s velkými okny, kde se v zimě topilo.

Zahradní pergola z velmi odolného materiálu

Zahradní pergola je využívaná celou rodinou, zvláště pak za nevlídného počasí. Ať je potřeba schovat se před slunečními paprsky nebo před deštěm. Pergola podléhá různým povětrnostním podmínkám, a proto by měla být vyrobena z odolného materiálu.

Stavba hliníkové zimní zahrady na konci léta?

Splnit si sen a nechat si zhotovit zimní zahradu ke svému domu. To je přesně vaše přání, které chcete realizovat. Je ale vhodné nechat si stavět hliníkovou zimní zahradu právě teď na konci léta?

Hliníková pergola - lze dodat i ve formě stavebnice

 

Hliníkovou pergolu můžete mít na své zahradě za nízkou pořizovací cenu. Chcete-li mít na své zahradě zastřešení terasy, pak nemusíte šetřit desetitisíce. Hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. může být vaše už od 20 385 korun!

Schovejte se v zimní zahradě a relaxujte

Relaxace a odpočinek je velmi důležitý pro každého z nás. Každodenní stres z práce nebo náročné dny s dětmi si vyžadují občasný odpočinek, který dodá potřebnou energii do dalších dní.