Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková zimní zahrada - skvělý dárek celé rodině k Vánocům

Vánoce ťukají na dveře a vy začínáte panikařit, že nevíte, co pořídit rodině pod stromeček? Zahoďte myšlenky na jednotlivé dárky a pořiďte celé rodině dárek dohromady, nechte si zhotovit zimní zahradu na míru.

Hliníková pergola - tip na vánoční dárek pro rodinu

Ještě dva měsíce a kousek a čekají nás opět svátky klidu a míru. Vánoce s sebou přináší ale také starost, čím obdarujeme své blízké.

Zahradní pergola z velmi odolného materiálu

Zahradní pergola je využívaná celou rodinou, zvláště pak za nevlídného počasí. Ať je potřeba schovat se před slunečními paprsky nebo před deštěm. Pergola podléhá různým povětrnostním podmínkám, a proto by měla být vyrobena z odolného materiálu.

Zimní zahrada z hliníkových profilů jako součást obytného prostoru

První zimní zahrady se začínaly stavět v polovině 17. století a nazývaly se oranžerie. Jednoduše proto, že se v nich celý rok pěstovaly pomerančovníky. Původně vypadala zimní zahrada jako zděný dům s velkými okny, kde se v zimě topilo.

Hliníková pergola - lze dodat i ve formě stavebnice

 

Hliníkovou pergolu můžete mít na své zahradě za nízkou pořizovací cenu. Chcete-li mít na své zahradě zastřešení terasy, pak nemusíte šetřit desetitisíce. Hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. může být vaše už od 20 385 korun!