Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola nebo vsadit raději na dřevěnou?

 

I přesto, že paní zima drží pevně ve svých rukách nadvládu nad světem, je aktuální promýšlet, z jakého materiálu si necháte postavit pergolu nad vaši terasu. Nejoblíbenější dvě varianty jsou hliníková pergola a dřevěná pergola.

Hliníková zimní zahrada vás bude těšit celý rok

Zimní zahrada patří již několik staletí ke krásným dominantám budov. Jedná se o zasklenou konstrukci, která je součástí budovy. Elegantně vytváří prosklenou obytnou místnost, kde můžete trávit volný čas prakticky celý rok.

Hliníková zimní zahrada - skvělý dárek celé rodině k Vánocům

Vánoce ťukají na dveře a vy začínáte panikařit, že nevíte, co pořídit rodině pod stromeček? Zahoďte myšlenky na jednotlivé dárky a pořiďte celé rodině dárek dohromady, nechte si zhotovit zimní zahradu na míru.

Hliníková pergola - vánoční dárek pro každého člena rodiny

Vánoce se pomalu ale jistě blíží, je sice začátek listopadu, ale i tak už je na čase začít přemýšlet, co své rodině pořídíte jako vánoční dárek. Máme pro vás zaručený tip. Klasiku v moderní podobě, jakou jsou hliníkové pergoly.

Hliníková pergola - tip na vánoční dárek pro rodinu

Ještě dva měsíce a kousek a čekají nás opět svátky klidu a míru. Vánoce s sebou přináší ale také starost, čím obdarujeme své blízké.