Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola se může postavit i v zimních měsících

K dokonalému bydlení vám stále něco chybí? Mít dostatek prostoru k relaxaci, odpočinku a hrám dětí je velmi důležité. Buďte venku na zahradě za každého počasí. Chybí-li vám přístřešek na zahradě, pak si pořiďte zahradní pergolu.

Opožděný dárek k Vánocům - hliníková zimní zahrada

Nejkrásnější svátky v roce - Vánoce jsou za námi a vy začínáte přemýšlet, co s nadělenými penězi. Ano spoustu z nás si přeje pod stromeček místo dárků peníze, aby si po Vánocích mohl koupit dar vysněný.

Hliníková zimní zahrada vás bude těšit celý rok

Zimní zahrada patří již několik staletí ke krásným dominantám budov. Jedná se o zasklenou konstrukci, která je součástí budovy. Elegantně vytváří prosklenou obytnou místnost, kde můžete trávit volný čas prakticky celý rok.

Hliníková pergola nebo vsadit raději na dřevěnou?

 

I přesto, že paní zima drží pevně ve svých rukách nadvládu nad světem, je aktuální promýšlet, z jakého materiálu si necháte postavit pergolu nad vaši terasu. Nejoblíbenější dvě varianty jsou hliníková pergola a dřevěná pergola.

Hliníková pergola - vánoční dárek pro každého člena rodiny

Vánoce se pomalu ale jistě blíží, je sice začátek listopadu, ale i tak už je na čase začít přemýšlet, co své rodině pořídíte jako vánoční dárek. Máme pro vás zaručený tip. Klasiku v moderní podobě, jakou jsou hliníkové pergoly.