Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Vychutnejte si první jarní dny v zimní zahradě

Jaro je už nezadržitelně zde, a tak nastal čas začít si ho užívat plnými doušky. A jak jinak by to bylo nejideálnější relaxovat, než v příjemném prostředí své zimní zahrady. Zimní zahrada vás ochrání před stále chladným počasím, ale zase vám dovolí hýčkání slunečními paprsky.

Zimní zahrada z hliníkových profilů - bezúdržbové řešení pro rozšíření obydlí

Zvažujete možnost pořízení zimní zahrady, protože chcete rozšířit své obytné prostory o další místnost? Vaše volba je správná. Ideální variantou zimní zahrady je ta z hliníku a důvodů je hned několik.

Hliníková pergola se může postavit i v zimních měsících

K dokonalému bydlení vám stále něco chybí? Mít dostatek prostoru k relaxaci, odpočinku a hrám dětí je velmi důležité. Buďte venku na zahradě za každého počasí. Chybí-li vám přístřešek na zahradě, pak si pořiďte zahradní pergolu.

Peníze od Ježíška investujte do zimní zahrady

Přáli jste si od Ježíška letos finanční obnos, abyste si mohli zvelebit své bydlení a přání se vám splnilo? Chcete rozšířit svůj obytný prostor u domečku? Vsaďte na zimní zahradu.

Opožděný dárek k Vánocům - hliníková zimní zahrada

Nejkrásnější svátky v roce - Vánoce jsou za námi a vy začínáte přemýšlet, co s nadělenými penězi. Ano spoustu z nás si přeje pod stromeček místo dárků peníze, aby si po Vánocích mohl koupit dar vysněný.