Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková zimní zahrada lze zhotovit i v době karantény

tn zoom obrazek 642Užíváte si krásné jarní počasí pod svou pergolou a přemýšlíte jak ji ještě zdokonalit, abyste mohli trávit čas na své terase i v chladnějších měsících?

Kompletní hliníková zimní zahrada zhotovená do 3 týdnů od objednání

tn zoom obrazek 647Zimní zahrady se stávají čím dál víc oblíbenějšími. Získáte tím nový prostor, který budete moci využívat jak v létě, tak v zimě. Zimní zahradu využije celá rodina, můžete v ní například pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovali.

Stylová zimní zahrada

tn zoom obrazek 645Sníte o kusu přírody přímo u Vás doma? Chybí Vám v zimě možnost posedět mezi rozkvetlými květinami či keři? Jste vášnivým pěstitelem exotických rostlin, ale nemáte na svoji zálibu vyhovující prostory?

Hliníková zimní zahrada s montáží zdarma po celé České republice

tn zoom obrazek 643Už se nemůžete dočkat, až nás teplé sluneční paprsky vyženou ven z domovů a my se budeme opět kochat pohledem do své krásné zahrady? Můžete si tyto chvíle užívat již dnes.

Peníze od Ježíška investujte do zimní zahrady

tn zoom obrazek 642Nejuniversálnějším dárkem pod stromečkem jsou peníze. Člověk si za ně může koupit, co se mu líbí nebo co zrovna potřebuje. Vánoční svátky už máme za sebou a teď, co s těmi penězi?