Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zimní zahrada jako oáza klidu v domě s výhledem do přírody

Stýská se vám v tomto chladném období po troše zelené přírody, ze které byste mohli načerpat ztracenou energii? V zimě je obecně známo, že nám chybí energie, kterou nám dodává sluneční záření, jsme více unaveni, protože den je mnohem kratší, a tak se snažíme dobít baterky různými způsoby.

Jak v zimě využijete výhod hliníkové zimní zahrady

Vánoce se nezastavitelně blíží a my stále čekáme, kdy uhodí paní zima. I přesto, že venku nejsou mrazy a prozatím ještě nenapadl sníh, je počasí proměnlivé a poněkud sychravé. Proto se většina z nás snaží zahřát doma v teple, aby nabily novou energii.

Je nejvyšší čas na stavbu hliníkové zimní zahrady

Podzim už je v plném proudu a zazimování zahrad jde do finále. Všichni se snažíme udělat maximum proto, abychom na jaře měli na zahradě co nejméně zbytečné práce. Co ale udělat s naší terasou? I ta potřebuje řádně zazimovat.

Rozšiřte svůj obytný prostor díky hliníkové zimní zahradě

Mnoho lidí v poslední době si nechává na svou zahradu postavit hliníkový přístřešek. Hliníkové přístřešky jsou stále více populárnější a to vzhledem ke svým vlastnostem.

Zpříjemněte si zimní měsíce díky zimní zahradě z hliníku

Léto definitivně skončilo, čas odpočinku a teplých dní je za námi. Nepanikařte ale, relaxaci a odpočinek si můžete užívat i v zimních měsících. Zimní zahrada rozšíří prostor vašeho domova a ke všemu se v ní budete cítit, jako byste byli uprostřed přírody!