Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Je nejvyšší čas na stavbu hliníkové zimní zahrady

Podzim už je v plném proudu a zazimování zahrad jde do finále. Všichni se snažíme udělat maximum proto, abychom na jaře měli na zahradě co nejméně zbytečné práce. Co ale udělat s naší terasou? I ta potřebuje řádně zazimovat.

Zpříjemněte si zimní měsíce díky zimní zahradě z hliníku

Léto definitivně skončilo, čas odpočinku a teplých dní je za námi. Nepanikařte ale, relaxaci a odpočinek si můžete užívat i v zimních měsících. Zimní zahrada rozšíří prostor vašeho domova a ke všemu se v ní budete cítit, jako byste byli uprostřed přírody!

Užívejte si krásy hliníkové zimní zahrady

Máte rádi léto a chcete si ho užívat každým douškem za každého počasí? Chcete-li si vychutnat sluníčka i v chladných dnech či v zimních měsících, pořiďte si hliníkovou zimní zahradu.

Nechte si zhotovit zimní zahradu z hliníku

Pořídili jste si hliníkovou pergolu, abyste mohli trávit více času na své terase, ale přichází podzim a zima a pergola pro vás bude „nedostupná“. Máme pro vás řešení. Pořiďte si hliníkovou zimní zahradu, díky které budete moci na své terase trávit volný čas i v pochmurném a sychravém počasí.

Hliníkové zimní zahrady lze proměnit v pergolu díky posuvným dveřím

Nemůžete se rozhodnout mezi stavbou hliníkové zimní zahrady a hliníkovou pergolou? Společnost ALcentrum pro vás vyrobí hliníkovou zimní zahradu, která se v okamžiku může proměnit v zahradní pergolu, a to jen díky posuvným dveřím!