Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Nechte si zhotovit zimní zahradu z hliníku

Pořídili jste si hliníkovou pergolu, abyste mohli trávit více času na své terase, ale přichází podzim a zima a pergola pro vás bude „nedostupná“. Máme pro vás řešení. Pořiďte si hliníkovou zimní zahradu, díky které budete moci na své terase trávit volný čas i v pochmurném a sychravém počasí.

Užívejte si krásy hliníkové zimní zahrady

Máte rádi léto a chcete si ho užívat každým douškem za každého počasí? Chcete-li si vychutnat sluníčka i v chladných dnech či v zimních měsících, pořiďte si hliníkovou zimní zahradu.

Hliníková zimní zahrada bez zálohy předem včetně návrhu zdarma

Mít na zahradě zimní zahradu může přijít někomu jako obrovský luxus. Co si také dopřát zimní zahradu a objevit obrovské výhody hliníkové zimní zahrady?

Hliníkové zimní zahrady lze proměnit v pergolu díky posuvným dveřím

Nemůžete se rozhodnout mezi stavbou hliníkové zimní zahrady a hliníkovou pergolou? Společnost ALcentrum pro vás vyrobí hliníkovou zimní zahradu, která se v okamžiku může proměnit v zahradní pergolu, a to jen díky posuvným dveřím!

Luxus v podobě hliníkové zimní zahrady

Zima je za námi a všichni se už jistě těšíme na teplé jarní a letní dny, kdy si budeme užívat sluníčka.
Přemýšleli jste nad tím, že si ale sluníčka můžete užívat i v zimních měsících a přitom relaxovat pěkně doma v teple? Právě je vhodný čas na pořízení hliníkové zimní zahrady!