Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zimní zahrada - relaxace a odpočinek v každém počasí

Zimní zahrada by měla být součástí každého domu. Někomu ale může přijít zimní zahrada jako velký luxus, který si nemůže dovolit. Víte ale o co přicházíte, když si nepořídíte zimní zahradu?

Zimní zahrada jako místo určené nejen k relaxaci

Už začínáte mít pocit, že je zima příliš dlouhá a potřebujete relaxovat? Nejlepší je relaxace v přírodě, ale na tu je ještě zima. Ideální variantou je tak relaxace v prostředí zimní zahrady, kde načerpáte novou energii do doby než začne vaše tělo prohřívat jarní slunce.

Jak v zimě využijete výhod hliníkové zimní zahrady

Vánoce se nezastavitelně blíží a my stále čekáme, kdy uhodí paní zima. I přesto, že venku nejsou mrazy a prozatím ještě nenapadl sníh, je počasí proměnlivé a poněkud sychravé. Proto se většina z nás snaží zahřát doma v teple, aby nabily novou energii.

Zimní zahrada jako oáza klidu v domě s výhledem do přírody

Stýská se vám v tomto chladném období po troše zelené přírody, ze které byste mohli načerpat ztracenou energii? V zimě je obecně známo, že nám chybí energie, kterou nám dodává sluneční záření, jsme více unaveni, protože den je mnohem kratší, a tak se snažíme dobít baterky různými způsoby.

Rozšiřte svůj obytný prostor díky hliníkové zimní zahradě

Mnoho lidí v poslední době si nechává na svou zahradu postavit hliníkový přístřešek. Hliníkové přístřešky jsou stále více populárnější a to vzhledem ke svým vlastnostem.