Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková zimní zahrada - uzavřené zastřešení

Dlouho jste se rozmýšleli, jestli si nechat zhotovit hliníkovou pergolu nebo raději celé zastřešení zasklít a vytvořit tak oázu klidu, kterou můžete využívat celoročně?

Jaro v zimní zahradě

Kdo z nás se netěší na jarní dny po dlouhé zimě, která letos byla? Jaro je v plném proudu, avšak počasí venku tomu zatím vůbec nenasvědčuje. První jarní dny byly ve znamení letních teplot, ale teď si s námi příroda hraje a vrátila k nám zimu.

Zimní zahrada z hliníkových profilů - bezúdržbové řešení pro rozšíření obydlí

Zvažujete možnost pořízení zimní zahrady, protože chcete rozšířit své obytné prostory o další místnost? Vaše volba je správná. Ideální variantou zimní zahrady je ta z hliníku a důvodů je hned několik.

Vychutnejte si první jarní dny v zimní zahradě

Jaro je už nezadržitelně zde, a tak nastal čas začít si ho užívat plnými doušky. A jak jinak by to bylo nejideálnější relaxovat, než v příjemném prostředí své zimní zahrady. Zimní zahrada vás ochrání před stále chladným počasím, ale zase vám dovolí hýčkání slunečními paprsky.

Peníze od Ježíška investujte do zimní zahrady

Přáli jste si od Ježíška letos finanční obnos, abyste si mohli zvelebit své bydlení a přání se vám splnilo? Chcete rozšířit svůj obytný prostor u domečku? Vsaďte na zimní zahradu.