Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Neobyčejná zimní zahrada z hliníku

tn zoom obrazek 665Léto je v plném proudu a konečně si můžeme užívat i tropické teploty. Někdy se ovšem musíme zchladit a ukrýt se před ostrými slunečními paprsky.

Skvělým tipem pro vás bude zimní zahrada z hliníku, která se stává více oblíbenou. Nejen, že se můžete pohodlně ukrýt do stínu, ale získáte i obytný prostor navíc, který může každý člen vaší rodiny využít po svém. Mohou se v ní pěstovat teplomilné rostliny, které by krutou zimu nepřezimovali. S knížkou v ruce můžete relaxovat v příjemném místě vaší zimní zahrady. Děti si mohou zahrát stolní fotbálek nebo si tam umístit pingpongový stůl a trávit tak aktivně čas, i když venku nevládne pěkné počasí.

Typy zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahradu můžete využívat pouze od jara do podzimu a na zimu vše schovat dovnitř. Disponuje tzv. přerušovaným tepelným mostem, takže ztráty tepla jsou veliké. Zimní zahrady jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, proto vám vydrží po několik generací. Barevnou výplň z polykarbonátu si můžete vybrat z naší stálé nabídky. Také otevření stěn si můžete vybrat, buď se jedná o otevírání sklopné, posuvné, skládané nebo plně otevírací. Sezónní zimní zahradu nemůžete využívat v zimních měsících k posezení a odpočinku, ale můžete do ní uložit na přezimování rostliny, která by vám venku umrzly.

    • Celoroční zimní zahrada

Celoroční zimní zahrada je velmi oblíbená, protože se dá využít i v zimních měsících. Je vyráběna z přerušovaného tepelného mostu, kde nejsou skoro žádné teplené ztráty. Jedná se o plnohodnotný obytný prostor navíc, protože si v zimní zahradě můžete i topit a přespat v ní, pro děti je to zábavné dobrodružství. Můžete si udělat své hnízdečko klidu a pozorovat zasněženou zahradu s hrnkem kávy v ruce.

Výhody zimní zahrady

Dlouhá životnost je jednou z velkých výhod zimní zahrady z hliníku. Vyrábíme ji z kvalitních hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a odolné vůči povětrnostním vlivům. Pro své zákazníky máme připravené 3 typy zimních zahrad, takže si můžete vybrat z různých rozměrů i barev. Nabízíme varianty ECO, ta je nejlevnější, PROFI, která nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou nebo DELUXE, ta je vyráběná z nejluxusnějších materiálů.

Výběr je jen na vás

Teď už záleží jen na vás, který typ bude pro vás ideální. Můžete navíc využít speciální akce, kdy vám nabízíme montáž zdarma, při objednávce nad 50 000 Kč, a nebo slevu při vlastní montáži. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.