Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Návrh hliníkové zimní zahrady zdarma

pergolacernaLidé si zimní zahradu pořizují z mnoha důvodů. Tím nejčastějším je touha po kontaktu s přírodou, nejčastěji tedy s vlastní zahradou a rostlinami, které chtějí pěstovat také v zimě.

Dalším důvodem pro pořízení zimní zahrady je také rozšíření obytného prostoru vašeho bydlení. Navíc od nás při pořízení hliníkové zimní zahrady získáte její návrh zdarma.

Proč vybrat zimní zahradu od ALcentra?

Společnost ALcentrum na českém trhu funguje již řadu let, máme za sebou mnoho realizací hliníkových zimních zahrad, díky kterým jsme získali nemalé zkušenosti. Ať už se rozhodnete rozšířit obytnou část vašeho domu, získat další prostor pro relaxaci, místo pro pěstování cizokrajných rostlin, nebo větší jídelnu, pak se rozhodně obraťte na nás. Zimní zahrada splní váš sen, který se stane skutečným.

 

 

Zimní zahrada s návrhem zdarma

Vlastníte již postavený dům, nebo svůj dům budete teprve stavět a toužíte po zimní zahradě? Není problém. Dokážeme postavit zimní zahradu k nové i staré zástavbě. Dorazíme na místo realizace hliníkové zimní zahrady, vše zaměříme a následně vytvoříme individuální návrh zcela zdarma. Poté vše vyrobíme na míru a zimní zahradu přijedeme namontovat.

Zimní zahrada v odstínu vašich oken

Naše zimní zahrady dokážeme skvěle sladit s okny a dveřmi vašeho domova. Standardně vyrábíme zimní zahrady v odstínech RAL 9010 bílá, RAL 9006 stříbrná, RAL 8017 hnědá a antracitová RAL 7016. Jestliže si nevyberete z této standardní nabídky, vyrobíme pro vás za příplatek zimní zahradu v barvě dle vašeho přání.

Zimní zahrada v luxusním provedení

Našim zákazníkům garantujeme vysokou kvalitu hliníkových profilů i ostatních materiálů, včetně střešní krytiny i spojovacího materiálu. Přejete si ke své zimní zahradě automatický stínící systém – markýzu, klimatizaci, regulaci topení či ovládání osvětlení, pak věřte, že i toto pro vás zařídíme.

ALcentrum váš spolehlivý dodavatel zimních zahrad

Ať už se rozhodnete pořídit si zimní zahradu z jakéhokoli důvodu, pak věřte, že naše zimní zahrady jsou top na českém trhu. Nabízíme širokou škálu provedení a rozměrů zimních zahrad v mnoha barevných variantách. Pošlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře pomocí emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Zajistíme vám optimální řešení dle vašich přání.