Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Na koho se obrátit ohledně stavby zimní zahrady?

Máte novou hliníkovou pergolu a rádi byste si její krásné prostředí a oázu klidu užívali i v chladných měsících. Právě teď je ta správná doba na její zastřešení v podobě zimní zahrady z hliníku, kterou vám dodá ALcentrum, s.r.o.. Zimní zahrada je ideální pro načerpání nové energie, která je v zimě tak potřebná. Můžete si v ní udělat svůj příjemný koutek s pohodlným křeslem a spoustou exotických rostlin, které by vám na zahradě nepřezimovaly. Trávit v ní čas s přáteli u stolního fotbálku nebo sami u příjemné knihy. Vaše zimní zahrada může mít spoustu využití.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • Zimní zahrada na míru
  • Zimní zahrady od společnosti ALcentrum, s.r.o. jsme schopni postavit jak k novostavbě, tak k již postavenému domu. Mají universální vzhled a nabízíme ji v několika variantách.

  • Rozšíření obytného prostoru
  • Pokud si pořídíte zimní zahradu, budete mít hned jednu místnost k vašemu domu navíc. Záleží nám na každém našem zákazníkovi a perfektně odvedené práci, proto k vám přijedeme, prostor pro zimní zahradu zaměříme a zhotovíme vám projekt podle vašich představ.

  • Luxusní design zimní zahrady
  • Zimní zahrady vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, ať už jde o spojovací materiál, hliníkové profily nebo střešní krytiny. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí k zimním zahradám taky doplňkový prodej markýz, topení, klimatizací nebo ovládání osvětlení.

Provedení zimních zahrad

Svým klientům nabízíme tři různé varianty zimních zahrad z hliníku, aby si u nás vybral opravdu každý.

Nejdostupnější ze zimních zahrad je řada ECO. Nabízíme ji v bílé barvě, a tak vám bude skvěle ladit s vašimi plastovými bílými okny a dveřmi.

Varianta zimní zahrady PROFI je skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou. Můžete si vybrat z různých rozměrů i odstínů.

Naše nejluxusnější řada DELUXE je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily nebo bezpečnostní sklo. Sami se pak můžete rozhodnout zda budete mít zasklení fixní nebo otevíratelné.

Je ten pravý čas na zimní zahradu

Kvalitní hliníkové zimní zahrrady seženete u společnosti ALcentrum, s.r.o..Kontaktujte nás najdeme právě pro vás optimální řešení pro vaší zahradu.