Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Mimořádné zimní zahrady z hliníku

tn zoom obrazek 653Rádi bychom vám doporučili zimní zahrady z hliníku od českého výrobce. Jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, nepůsobí na ně vlivy deště, námrazy, ani prudkého slunce, takže jejich životnost je zaručena.

Získáte rozšířený prostor navíc, když svou pergolu uzavřete a zasklíte zimní zahradou od společnosti ALcentrum, s.r.o. Zimní zahrady se stávají velmi oblíbené, především kvůli místnosti navíc, ve které si můžete i zatopit a trávit tak čas při pohledu do zasněžené zimní zahrady. I chladné dny můžete trávit v pohodlí hliníkové zimní zahrady.

Nabídka zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Jak už název napovídá, sezónní zimní zahrada je využívána především od jara do podzimu, můžete v ní nechat i přezimovat některé rostliny, ale konstrukce je tvořena nepřerušeným tepelným mostem, takže tepelná ztráty jsou veliké. Můžete si sami zvolit výplň bočních, čelních či střešních krytin. Nabízíme svým klientům skleněnou nebo polykarbonátovou variantu.

    • Celoroční zimní zahrada

I když je venku mráz a sníh, můžete trávit svůj volný čas v celoroční zimní zahradě. Konstrukce je tvořena přerušovaným tepelným mostem, můžete si dát do zimní zahrady plynová kamna a teplo nebude unikat. Získáte obytný prostor navíc, kde si klidně můžete zřídit pracovnu nebo jídelnu.

Typy hliníkové zimní zahrady

    • Hliníková zimní zahrada ECO

Nejlevnější, ale zároveň nejklasičtější je hliníková zimní zahrada ECO, která je velmi oblíbená u našich zákazníků. Vybrat si můžete z 2 typů, sněhově bílá a antracit hladký v 15 různých rozměrech. Hodit se vám bude perfektně k bílým plastovým oknům a dveřím.

    • Hliníková zimní zahrada PROFI

Hledáte-li vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, tak je právě pro vás výhodná varianta zimní zahrady PROFI. Vybírat můžete ve 20 rozměrech v klasických barvách nebo za příplatek v barevné stupnici RAL, která nabízí až 200 barevných odstínů.

    • Hliníková zimní zahrada DELUXE

Nejluxusnější řadou zimních zahrad, kterou můžete najít u společnosti ALcentrum, s.r.o. je zimní zahrada DELUXE. Vyrábíme jej z nejkvalitnějších hliníkových slitin a vybírat můžete z barevné stupnice RAL. Zimní zahrada DELUXE uspokojí i náročnější zákazníky.

Zaujala vás naše nabídka?

Pokud vás zaujala nabídka zimních zahrad od společnosti ALcentrum, s.r.o., neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme konkrétní nabídku a zodpovíme vaše dotazy.