Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Luxusní hliníkové zimní zahrady od českého výrobce

Máte na zahrádce své místečko pro odpočinek a posezení s přáteli ve formě hliníkové terasy? Chtěli byste pergolu využívat, až udeří paní zima znovu? Máme pro vás skvělé řešení. Postavíme vám hliníkovou zimní zahradu od českého výrobce.

Proč si pořídit zimní zahradu od Alcentrum.cz?

  • Snadné rozšíření obytného prostoru
  • Místo pro přezimování exotických rostlin
  • Hliníkovou konstrukci není třeba natírat a nijak ji udržovat
  • Nepodléhají povětrnostním podmínkám ani korozi, mají tím pádem dlouhou životnost
  • Zajistí vám moderní a elegantní vzhled

Máme na výběr ze tří typů zimních zahrad

Hliníkové zimní zahrady ECO

Jedná se o cenově nejdostupnější produktovou řadu. Vyrábíme ji ve sněhově bílém odstínu, díky tomu se hodí k tolik populárním plastovým oknům a dveřím.

Hliníkové zimní zahrady PROFI

Produktová řada hliníkových zahrad PROFILINE vám nabízí možnost pořídit si kvalitní zimní zahradu za rozumnou cenu. Na výběr pro vás máme hned ze dvou základních odstínů, a to sněhově bílá a antracit hladký. Pokud si nevyberete z našich nabízených odstínů, můžete si vybrat libovolný dekor dle vlastního přání.

Hliníkové zimní zahrady DELUXE

Hliníkové zimní zahrady řady DELUXE nabízí nejluxusnější provedení. Vybrat si můžete z libovolného dekoru a v různém rozměru.

Technické parametry zimních zahrad

Konstrukce hliníkových zimních zahrad je tvořena z hliníkových slitin, na povrchu jsou upraveny práškovou barvou KOMAXIT. Jsou dostupné ve 100 barevných odstínech.

Hliníková konstrukce je spojena kvalitním nerezem.

Střešní krytina je tvořena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Vybrat si můžete hned ze tří provedení, a sice MLÉČNÉ, ČIRÉ nebo BAREVNÉ.

Zaujali vás naše zimní zahrady

Chcete-li si pořídit svou zimní zahradu, kontaktujte Alcentrum.cz. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme s výběrem hliníkové zimní zahrady.