Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Luxus jménem zimní zahrada

tn zoom obrazek 653Zimní zahrada nemusí sloužit pouze k přezimovaní teplomilných rostlin. Jsou oblíbené především kvůli rozšíření obytného prostoru, ve kterém můžeme trávit svůj volný čas s rodinou, relaxovat u kávy nebo se setkávat s přáteli.

Zimní zahrada není dnes již luxusní záležitostí, jak tomu bylo dříve. Luxus představuje hlavně místo mít si kde odpočinout a nabírat nové síly v příjemném zákoutí.

Zimní zahrada od ALcentrum, s.r.o.

Pohybujeme se na českém trhu již od roku 2008. Naše zkušenosti jsou bohaté. Zaměřujeme se především na hliníkové konstrukce různého typu. Velmi oblíbené u našich zákazníků jsou hliníkové pergoly, dále již zmiňované hliníkové zimní zahrady a garážová stání. Vyrábíme a dodáváme také přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Dáváme si záležet na kvalitním zákaznickém servisu s profesionálním a vstřícném jednání.

Provedení zimní zahrady

V naší stálé nabídce naleznete dvě produktové řady zimních zahrad, které se liší jak rozměry, tak barvenými odstíny.

  • PROFI

Pokud hledáte kompromis mezi kvalitou a cenou, tak je právě pro vás ideální hliníková zimní zahrada PROFI. V nabídce máme sněhově bílou variantu a antracit hladký.

  • DELUXE

U hliníkové zimní zahrady DELUXE naleznete jen ten nejluxusnější materiál. Vybírat můžete z různých barev i rozměrů.

Zimní zahrada z hliníku a její výhody

  • Žádná údržba

V dnešní uspěchané době jistě oceníte bezúdržbový materiál, jakým hliník bezesporu je. Nemusíte zimní zahradu ničím natírat ani jinak se o ni starat. Postačí pouze čistá voda, kterou konstrukci můžete otřít.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme zimní zahrady nepodléhají povětrnostním podmínkám, takže jejich životnost je opravdu dlouhá, oproti dřevěným zimním zahradám.

  • Stylový design zimní zahrady

Vybírat můžete ze široké škály odstínů i rozměrů, můžete tak perfektně sladit svou zimní zahradu s přilehlými plastovými okny či dveřmi. Její nadčasový materiál se bude hodit jak k modernímu pasivnímu domu, tak ke klasickému baráčku se sedlovou střechou.

  • Prostor navíc

Postavte si hliníkovou zimní zahradu a získáte tak navíc obytný prostor, ve kterém můžete trávit volný čas s rodinou nebo přáteli, věnovat se četbě knih nebo dokonce svým koníčkům a pěstovat v ní rostliny, které by venku na mrazu nepřežily.

Právě teď je ten správný čas pro zimní zahradu

Kontaktujte nás, ochotně a rádi vám se vším poradíme a společně váš projekt zrealizujeme.