Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Kompletní hliníková zimní zahrada zhotovená do 3 týdnů od objednání

tn zoom obrazek 647Zimní zahrady se stávají čím dál víc oblíbenějšími. Získáte tím nový prostor, který budete moci využívat jak v létě, tak v zimě. Zimní zahradu využije celá rodina, můžete v ní například pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovali.

Můžete si v zimní zahradě udělat oázu klidu, postavit si do ní křeslo a vychutnávat si pohodu s pohledem do zahrady. Kde si tedy pořídit kvalitní zimní zahradu?
Máme pro vás skvělý tip, a tím je výrobce i dodavatel v jednom. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám sestaví hliníkovou zimní zahradu, která vám vydrží po několik generací.

Typy zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří nechtějí využívat zimní zahradu trvale po celý rok, je právě vám určena sezónní zimní zahrada. Využívat ji můžete od jara do podzimu. Sezónní zimní zahrada disponuje přerušovaným tepelným mostem. To znamená, že se nedá využívat v chladnějších měsících. Zimní zahrady vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, odolávající povětrnostním podmínkám. Proto jsou velmi odolné a vydrží vám po několik generací. Kvalitní polykarbonát je vyplní čelní a boční stěny. Barvu polykarbonátu si můžete vybrat z naší nabídky. Otevírání stěn může být posuvné, úplně otevírací, sklopné nebo skládané. I přesto, že v sezónní zimní zahradě nemůžete trávit čas v chladných měsících, tak ji můžete využít pro přezimování rostlin.

    • Celoroční zimní zahrada

Jak už název napovídá, tak celoroční zimní zahradu můžete využívat po celý rok, ať už je venku teplo nebo vládne mrazivé počasí. Tato zahrada je vyráběna z přerušovaného tepleného mostu, kde jsou tepelné ztráty minimální. V zimní zahradě si můžete i zatopit a používat ji jako obytný prostor navíc, ve kterém můžete dělat různé aktivity. Děti mohou zimní zahradu využívat například pro sport, kdy si dají pingpongový stůl do zahrady nebo stolní fotbálek. Vy se můžete pohodlně usadit s kávou v ruce v křesle a pozorovat je, jak si hrají.

Výhody hliníkové zimní zahrady

Mezi hlavní výhody rozhodně patří jejich dlouhá životnost. Ta je způsobena výrobou z hliníkových slitin, které jsou kvalitní a odolné vůči nepříznivému počasí. Další velkou výhodou je bezúdržbový materiál, který lze jen omýt vodou a je znovu jako nový. Zimní zahrady si můžete vybírat ze dvou produktových řad PROFI nebo DELUXE, které jsou rozdílné v rozměrech i barevném provedení.

Výběr zimní zahrady

Je jen na vás, jaký typ zimní zahrady si u nás vyberete. Kontaktujte společnost Alcentrum, s.r.o., společně vybereme zimní zahradu, která bude perfektně ladit k vašemu domu.