Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Jedinečná zimní zahrada z hliníku

tn zoom obrazek 660Pokud toužíte po uzavření a rozšíření své hliníkové pergoly, máme pro vás skvělý tip. Zimní zahrady z hliníku, díky které budete mít obytný prostor navíc.

Zimní zahrady nejsou v dnešní době symbolem luxusu, jak to bylo dřív. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí a dodává zimní zahrady, které jsou dostupné, díky své příznivé ceně téměř každému.

Vyrábíme zimní zahrady z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Nabízíme jej v různých barevných odstínech, který se bude přesně hodit k barvě pergoly.

Nabídka zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahrada se využívá převážně od jara do podzimu. Je tvořena nepřerušeným tepelným mostem. Jako výplň zimní zahrady si můžete vybrat buď skleněnou, nebo polykarbonátovou variantu. Vybrat si můžete také systém otevírání. Záleží na vás, který vám bude nejvíce vyhovovat. Typy otevírání jsou sklopné, posuvné, skládací nebo zcela otvíratelné.

    • Celoroční zimní zahrada

Jak už název napovídá, celoroční zimní zahradu můžete využívat po celý rok, nezáleží na tom, jestli je venku sníh a mráz. Konstrukce je tvořena přerušeným tepelným mostem, takže tepelné ztráty jsou minimální. Můžete rozšířit hliníkovou pergolu do podoby zimní zahrady a mít tak obytný prostor navíc, který můžete hojně využívat i v zimních měsících.

Produktové řady zimních zahrad

    • Hliníková zimní zahrada ECO

Produktová řada ECO je k dostání za nejlepší cenu na trhu. Nabízíme ji v barvách sněhově bílá a antracit hladký a v 15 různých rozměrech. Je skvělou variantou k plastovým bílým oknům a dveřím.

    • Hliníková zimní zahrada PROFI

Hliníková zimní zahrada PROFI vám poskytne vyvážený poměr mezi kvalitou konstrukce a její cenou. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů, a pokud si nevyberete ze standartních barev, jako je sněhově bílá a antracit hladký, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL.

    • Hliníková zahrada DELUXE

Naší nejluxusnější produktovou řadou je zimní zahrada DELUXE. Při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Vybrat si můžete jakýkoliv barevný odstín ze stupnice RAL. Produktová řada DELUXE uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Zaujala vás naše nabídka?

Teď už vám stačí jen si vybrat svou zimní zahradu z hliníku a my vám ji rádi přijedeme smontovat. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotrazy.