Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové zimní zahrady staví na zakázku Alcentrum s.r.o

Zimní zahrada je snem snad každého, kdo má dům či velkou terasu. Jde o prostor, který lze využívat celoročně pro různé účely. Vlastně jde o jednu celou místnost v domě navíc. A ke všemu prosklenou, můžete si celoročně užívat výhledu ven, do zahrady.

Máte-li zájem o kvalitní a profesionálně vyráběnou zimní zahradu na míru vašim požadavkům, zvolte hliníkové zimní zahrady. V posledních letech se staly velmi oblíbenými, už jen pro jejich skvělé vlastnosti.

Kdy je vhodný čas pro stavbu hliníkové zimní zahrady?

Pokud jste se již rozhodli pro objednání hliníkové zimní zahrady, pak vás určitě zajímá, jak se ti se samotnou stavbou. Hliníkové profily nemají žádná omezení, postavit ji lze kdykoliv, v kterékoliv roční období.

ALcentrum vyrobí hliníkové zimní zahrady na zakázku

Léty prověřená a osvědčená společnost Alcentrum vyrábí hliníkové přístřešky všeho druhu. Jedním z nich je i hliníková zimní zahrada, která udělá radost celé rodině.

Firma Alcentrum má stovky spokojených zákazníků. Jedním z důvodů je i ten, že si na své práci dávají opravdu záležet a každý kus ze své výrobny je opravdu kvalitní. Od obdržení objednávky dodává objednané zboží do 3 týdnů. Samozřejmostí je i maximální spokojenost zákazníka, pro kterou udělají pracovníci Alcentra opravdu maximum!

Hliníkové zimní zahrady a jejich výhody

Výhod je opravdu mnoho, těmi nejdůležitějším jsou samozřejmě:

  • bezúdržbovost
  • odolnost a stálost barev i samotného materiálu
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • luxusní vzhled
  • prostor pro sportovní vyžití i relaxací
  • možnost vybrat si barevné provedení

Jde opravdu jen o vás. Kdy si necháte postavit zimní zahradu na míru od společnosti ALcentrum. Máte-li zájem o další doplňující informace, pak neprodleně volejte 732 607 221.