Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové zimní zahrady až s 20 % slevou

tn zoom obrazek 649Rok utekl jako voda a my tu máme opět Vánoce, nejkrásnější období roku. Lidé si nadělují krásné dárky a my ve společnosti ALcentrum, s.r.o. bychom vám také rádi nadělili výjimečný dárek za vaši celoroční přízeň, a sice 20% slevu na veškeré hliníkové zimní zahrady.

Věříme, že i nadále budete chtít trávit čas v blízkosti vaší zahrady a čerpat tak pozitivní energii s pohledem na zasněženou krajinu. Právě proto je ideální doba zastřešit vaši hliníkovou pergolu zimní zahradou, která je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin.

Proč si pořídit zimní zahradu z hliníku?

    • Zhotovíme zimní zahradu na míru

Ať už budete chtít postavit zimní zahradu k novostavbě nebo k již postavenému staršímu domu, není to pro nás žádný problém. Jejich universální, ale přitom elegantní vzhled se bude hodit k jakékoliv stavbě. Rádi vám postavíme zimní zahradu přesně podle vašich rozměrů.

    • Rozšíření pergoly

Přistavíte-li k vaší stávající hliníkové pergole zimní zahradu, vmžiku získáte prostor navíc, který můžete využít podle svého uvážení. Můžete si v ní udělat bez problému jídelnu a při každém jídle se kochat pohledem do své zahrady. Můžete uvnitř nechat přezimovat exotické rostliny nebo si vytvořit příjemné místo k sezení a četbě knihy.

    • Provedení zimních zahrad

Pro své klienty máme připravené tři typy hliníkových zimních zahrad, vybrat si tak může opravdu každý, přesně podle toho jaký odstín a rozměr mu bude nejvíce vyhovovat.

Nejoblíbenější hliníkovou zimní zahradou je varianta ECO, která je zároveň nejlevnější. Máte-li bílá plastová okna, tak se k nim bude dokonale hodit zimní zahrada ECO, kterou také nabízíme v bílé variantě.

Nabízíme i o něco vyšší řadu zimních zahrad, a to variantu PROFI, která je skvělým vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou produktu. Vybírat můžete ze standartních barev nebo z barev stupnice RAL, kde se nachází až 200 různých odstínů.

Nejluxusnější variantou je zimní zahrada DELUXE. U této řady si můžete vybrat jak rozměr, tak odstín. Konstrukci nedodáváme ve formě stavebnice, nabízíme k ní pouze profesionální montáž.

Využijte slevy 20%

Hliníkové zimní zahrady můžete mít již dnes s 20% slevou, kterou v této době jistě rádi oceníte. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.