Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Vítejte na stránkách Hliníkové zimní zahrady!


Webové stránky Hlinikove-zimni-zahrady.cz patří firmě ALcentrum, s. r. o., která byla založena v roce 2008 jako rodinná firma. ALcentrum s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou velmi drahé, vyžadují minimální údržbu a mají velmi dlouhou životnost. ALcentrum, s. r. o. vyrábí nejen zimní zahrady, ale i:

Přístřešky pro auto a montované hliníkové garáže

Potřebujete zastřešení parkovacího stání pro váš automobil? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek pro auto nebo montovanou hliníkovou garáž, a ušetříte čas i peníze ve srovnání s klasickou zděnou garáží.

Hliníkové pergoly

Hledáte bezúdržbové řešení zastřešení terasy? Pak je pro vás ideální hliníková pergola! Vyberte si libovolný odstín a provedení, a získáte nejen krytý prostor pro relaxaci, ale i krásný doplněk pro váš dům.

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechcete zmoknout při otevírání dveří? Pořiďte si hliníkový přístřešek
na dveře, a ochráníte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné vchodové dveře.

Zahradní altány

Máte pasivní dům, k jehož obvodovému zdivu nelze přikotvit klasická hliníková či dřevěná pergola? Řešením jsou zahradní altány z hliníkových profilů v designu dle vašeho výběru.

Hliníkové zastřešení verandy

Chtěli byste využívat i verandu, ať už prší nebo sněží? Nechte si ji zastřešit pomocí hliníkového zastřešení verandy a budete si moci užívat verandy v každém počasí.

Zastřešení bazénů

Chcete si svůj bazén užívat bez ohledu na vrtochy počasí? Pořiďte si zastřešení bazénu z hliníkových profilů a užívejte si koupání i v dešti. Navíc zastřešení bazénu ochrání vodu v bazénu před nečistotami a zůstane i déle teplá.