Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková zimní zahrada s montáží zdarma po celé České republice

tn zoom obrazek 643Už se nemůžete dočkat, až nás teplé sluneční paprsky vyženou ven z domovů a my se budeme opět kochat pohledem do své krásné zahrady? Můžete si tyto chvíle užívat již dnes.

Stačí si objednat kvalitní hliníkovou zimní zahradu od společnosti ALcentrum, s.r.o., která vám nabízí montáž zdarma po celé České Republice.

 

 

 

 

 

 

Vlastnosti hliníkových zimních zahrad

Zimní zahrady jsou vyrobeny z celohliníkových konstrukcí. Velkou výhodou je jejich tepelná izolace. Můžete se rozhodnout, jaká izolační skla si vyberete i v jakém odstínu, aby dokonale ladili s vaším domem. Hliníkovou konstrukci si můžete vybrat z 200 barevných odstínů, můžete tak sladit barvu s plastovými okny a dveřmi.

    • Bezúdržbový materiál

Hliník je naprosto bezúdržbový, pokud máte konstrukci znečištěnou, stačí voda se saponátem a je znovu jako nová. Izolační skla jde vyčistit jako klasická okna.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové konstrukce jsou odolné vůči nepříznivým podmínkám počasí, takže jejich dlouhá životnost je zaručena.

    • Moderní a klasický vzhled

Zimní zahrady z hliníku se perfektně hodí jak ke klasickým baráčkům, tak k moderním pasivním domům. Jejich vzhled je designový i nadčasový. Hliníkovou zimní zahradu vám můžeme postavit k již postavenému domu nebo k novostavbě.

    • Další prostor navíc

Postavením zimní zahrady získáte prostor navíc, který můžete využít podle libosti. Do své zimní zahrady si můžete umístit pohodlné křesílko, ve kterém se můžete kochat pohledem do zasněžené zahrady. Děti si mohou dát do prostoru zimní zahrady stolní fotbálek a trávit tam volné chvilky s přáteli.

Tři produktové řady

Společnost ALcentrum, s.r.o má v nabídce připravené dvě varianty hliníkových zimních zahrad, které se liší barevným provedením i různými rozměry. Zimní zahrady PROFI je určena klientům, kteří hledají vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Nabízíme ji ve 4 základních odstínech, bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná. Pokud hledáte exkluzivitu, je to právě produktová řada DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů.

Výběr je pouze na vás

Teď už stačí si jen vybrat a po zaplacení vám vaší zimní zahradu smontujeme a přivezeme po celé České Republice zdarma. Máte-li jakýkoliv dotaz,kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme.