Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková zimní zahrada lze zhotovit i v době karantény

tn zoom obrazek 642Užíváte si krásné jarní počasí pod svou pergolou a přemýšlíte jak ji ještě zdokonalit, abyste mohli trávit čas na své terase i v chladnějších měsících?

Pořiďte ji nový kabát a celou si ji nechte zakrýthliníkovou zimní zahradou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Zabýváme se hliníkovými konstrukcemi již od roku 2008, jsme ověřenou a spolehlivou společností, kdy u nás zákazník je na prvním místě. Firemní prioritou je férové jednání a individuální přístup.

Několik variant na výběr

    • Zimní zahrada PROFI

Jste člověk, který ve svém životě hledá kvalitu za rozumnou cenu? V tom případě je pro vás hliníková zimní zahrada PROFI ideálním řešením. Vybrat si můžete ze 4 základních odstínů, a to bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Pokud se vám ale ani jedna barva nebude líbit, vybrat si můžete též z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů. Můžete tak dokonale sladit barvu konstrukce s plastovými doplňky na vašem domu.

    • Zimní zahrada DELUXE

Naší nejluxusnější zimní zahradou je varianta DELUXE, kterou vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily nebo bezpečnostní sklo s UV filtrem. Vybrat si můžete z nabízených rozměrů a barev nebo vám rádi vyrobíme atypický rozměr speciálně pro vás. Střešní lišty budou ve stejné barvě, jako barva konstrukce, takže vaše nová zimní zahrada DELUXE bude dokonalá.

Vlastnosti hliníkové zimní zahrady

    • Dlouhá životnost

Velkou výhodou je dlouhá životnost hliníkových konstrukcí. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, proto vám vydrží po několik generací.

    • Bezúdržbová konstrukce

O hliníkovou zimní zahradu se nemusíte nadále starat. Netýká se vás žádná údržba v podobě každoročního nátěru. Barvu bude i přesto stálá a odolná, protože hliníková konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná proti oděru.

    • Technické parametry

Střešní krytina je z polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Na výběr máte z odstínů mléčný nebo čirý.

Jako spojovací materiál u konstrukcí zimních zahrad používáme kvalitní nerezavějící ocel, která je velmi odolná.

Zaujala vás nabídka zimních zahrad?

Neváhejte se nám ozvat, rádi s vámi projednáme vaše plány, domluvíme se na podrobnostech a společně vybereme ideální rozměr a odstín hliníkové zimní zahrady.