Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková zimní zahrada - certifikovaný systém od Alcentra

Hitem posledních let se staly hliníkové pergoly, které mají řadu skvělých výhod, díky použitému materiálu, především však pomocí zahradní pergoly rozšiřujete své bydlení.
Co takhle ale mít u svého domu přístřešek, který je celý zastřešený a v případě potřeby ho lze otevřít? Řeč je o hliníkové zimní zahradě.

Zimní zahrada plní funkci prosklené plnohodnotné místnosti, kterou lze obývat celoročně. V zimních měsících oceníte krásný výhled do zasněžené zahrady a přitom budete čerpat energii ze zimního slunce, v letních měsících si zimní zahradu celou otevřete a můžete ji užívat i jako zahradní pergolu.

Výběr správné společnosti pro zhotovení zimní zahrady

Na trhu je mnoho firem, nabízející zhotovení přístřešků. Je dobré ale pečlivě vybrat. Jde o nemalou investici, která vydrží spoustu let, proto opravdu vybírejte s rozmyslem.

Naše, původem rodinná, firma Alcentrum s.r.o. má desetileté zkušenosti s výrobou certifikovaných hliníkových přístřešků, máme stovky spokojených zákazníků. Před samotnou objednávkou není problém si domluvit nezávaznou schůzku a podívat se na již zrealizovanou zakázku, například zimní zahrady z hliníkových profilů.

Jaké můžete očekávat výhody hliníkové zimní zahrady?

Zimní zahrady z hliníkových profilů mají velkou oblibu právě pro své skvělé výhody, jakými jsou například:

  • téměř úplná bezúdržbovost
  • velmi dlouhá životnost (až několik desetiletí)
  • kvalitní, odolný a stálý materiál
  • rychlá výroba a snadná montáž
  • další obytný prostor i v zimních měsících určený především pro relaxaci a odpočinek
  • velký výběr barevného provedení
  • nehořlavost

Možnosti hliníkové zimní zahrady s certifikací

Na prvním místě jsou zákazníkovy požadavky, proto vyrábíme zimní zahrady v několika provedeních a v mnoha barevných odstínech. Máte-li zvláštní požadavky, vždy se budeme je snažit při výrobě zakomponovat.

Hliníkové zimní zahrady dodáváme na zakázku. Samotné zakázce předchází grafický návrh včetně předběžné kalkulace zcela zdarma. Samozřejmostí je i montáž kvalifikovanými pracovníky.

Zamilovali jste se do certifikovaných hliníkových přístřešků a chcete si nechat zhotovit hliníkovou zimní zahradu? Pak nás kontaktujte co nejdříve. Léto je pomalu u konce a budete rádi za relaxaci v samém srdci zahrady, a přesto v teple domova.